Sefirin Kızı 15. bölüm fragmanı! 14. son bölümde aşk ateşi vardı - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. bölüm analizi! 27. Bölüm fragmanı yayınlandı

e
sv

Sefirin Kızı 15. bölüm fragmanı! 14. son bölümde aşk ateşi vardı

753 okunma — 24 Mart 2020 00:45
sefirin-kizi-15-bolum
malatya oto kiralama

Sefirin Kızı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Babasızlık hiç iyileşmiyor!  Sefirin Kızı 23 Mart pazartesi günü yayınlandığı son bölümde, Çiftlikte Kavruğun nişan törenine gelen Nare, Gediz ve Elvan kötü bir sürprizle karşılaşmış, davetlilere Menekşenin, Gediz ve Narenin resimlerini göndermişti. Sancar, Menekşenin gönderdiğini anlar ve onu evden kovar, Menekşe, Nare’nin saçlarına yapışında Elvan araya girer ve Menekşeyi bir güzel döver.

Sefirin Kızı son bölüm !

Halise Ana, Menekşeye sen şimdilik ananın evine git ben bi çaresine bakacağım diyerek Nare’nin yanına gelir, Sancar oradaki misafirlere Nare hanım benim kızımın annesidir. Herkes ona saygı duyacak ve hemen o fotoğrafları silecek der. Halise ana, Nare’den özür diler, Menekşenin yaptığı büyük cahillik tıpkı bir zamanlar benim sana yaptığım gibi biz senin namusuna kefiliz bizi affet der. Nare sizi Allah affetsin ama yine teşekkür ederim diyerek kızının yanına gider.

SEFİRİN KIZI CANLI İZLE STAR TV LİNKİNİ TIKLAYARAK TÜM BÖLÜMLERİ İZLEYEBİLİRSİNİZ

Sancar, Menekşeye bavullarını hazırlatır Menekşe af diler, Sancar onu alır ve annesinin evine götürür, Menekşe, Sancar’ın ayağına kapanır, Sancar bu yaptığını asla affetmem, merak etme maddi sıkıntı çekmezsin der.

Nare, Sancar’ı tek başına bırakmamak için Melek’e karnım ağrıyor numarası yaptırır ve çiftlikte kalırlar. Sancar yanlarına gelir, kızımızın evli bir babası olsun ama katil bir babası olmasın, çünkü babasızlık hiç iyileşmiyor.

Halise, Menekşenin evine gelir, Sancar ile konuştum seni değil beni affetmesini istedim. Sancar’dan boşanacaksın, sana istediğin kadar para vereceğim der.

SEFİRİN KIZI 15. BÖLÜM FRAGMANI

Nare, Elvan ile Zehra’yı uyandırır olanları anlatır. Elvan zeytinliğe abisinin yanına gider gözünü üstünden ayırmaz her anını Nare’ye rapor eder. Gediz gelir, Sancar’a o adamı öldüreceksin de ne olacak der.

Sancar, Nare’nin gözyaşlarını sen silemezsin ona dokunamazsın. Gediz, ben bayılıyor muyum senin için gözyaşı döken birini avutmaya ama eğer gidersen silerim der, Zehra konuşmaları duyar onlara seslenir.

Sefirin Kızı 15. bölüm ! Kahraman Boz neler yapacak?

Kahraman Boz‘un Marinasının ortakları yanlarına gelir ve hisselerini satarlar, Sancar o hisseleri Meleğin üstüne yapar.

Menekşe şirkete Yahya ile konuşmaya gelir Sancar beni boşayacakmış yardım et der. Yahya annem halleder dese de Menekşe resimlerden her şeyden Halise ananın haberi vardı ama bana boşanacaksın dedi ne olur yardım et der. Yahya Halise Hanımla konuşur.

Halise sen git önce karının gönlünü yap onu getir benim ilerime karışma sen bir bilirsin ben on iki der. Sancar, Yahya’ya sana son kez abilik edeceğim Elvan gibi bir kızı bulamazsın git karından özür dile evine getir diyerek konuşur.

Sancar, Necdet’i çağırır ona Menekşe’ye bundan sonra sen sahip çıkacaksın sana maaş bağlayacağım der.

Nare, Sancar ve Meleğin yanına gelir, eğer Akını öldürmezsen seni affederim der.  Sancar eder misin diye sorunca Nare hayır etmem, kızımızı da alarak Bodrum Cennet Köyüne pikniğe gidelim mi der ve oraya giderler.

Sancar Meleğe annesiyle nasıl tanıştıklarını anlatır, sonra ıslak mendil alayım bahanesiyle yanlarından kalkar, Kavruk gelmiştir, Meleğin yeni kimliğini ona vererek sana emanetler der ve Akının yanına gider.

Sefirin Kızı Menekşe hamile mi ?

Gediz, Kudretin yanına gider, Marinanın artık % 51 ortağıyız eğer yatırımcı bulamadıysan kalanını da alalım dese de, Kudret, Güven Bey ile çoktan anlaşmıştır.

Sançar tam bıçağı Akın’ın boynuna dayadığı sırada Gediz gelir, eğer katil olursan Nare’nin gözyaşlarını siler onunla evlenirim der, Sancar içeri görür. Nare kızıyla gelir sakın yapma kızın dışarıda katil bir babası olmasın, Sancar elinden bıçağı atar ve kızına sarılır, Nare de yanlarına gider.

Loki, Menekşeye gider, kocanla Sefirin kızı yavrularıyla piknik yapıyorlardı pek mutlulardı deyince Menekşe sinir krizi geçirir ve yere yığılır kanaması başlar, meğer Menekşe hamiledir.

Sefirin Kızı nerede çekiliyor?

Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin kızı Türkiye’nin Cennet köyü olarak bilinen Muğla’nın Bodrum ilçesinde çekiliyor. Türkiye dışında da çekimleri yapılan dizinin ilk bölümü Montenegro olarak bilinen Karadağ Cumhuriyeti’nde gerçekleşmişti.

Yayınlanan bu bölüm ve Sefirin kızı 15. bölüm hakkında görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden yapabilir. Reyting sonuçları için bu linki tıklayabilirsiniz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.