Mersin escort

Sıradaki içerik:

14 Eylül Pazartesi Reyting Sonuçları! Çukur Reytingleri, Yasak Elma Reytingleri, Sefirin Kızı Reytingleri Nasıl Oldu?

e
sv

Sefirin Kızı 19. Bölüm İzleyenleri Yine Büyüledi!

Sefirin Kızı 19. bölümde neler yaşandı? Gediz Nare'ye aşkını ilan etti. Sefirin kızı 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Detaylar haberimizde;
BCm5T.jpg
sefirin-kizi-19-bolum

Bu yazıda neler var?

Star Tv’nin en sevilen dizilerinden olan Sefirin kızı 19. bölümü ile yine heyecanlandırdı ve yine duygulandırdı. Gediz Nare’yi kaçırdı! Gediz Nareye aşkını ilan etti! Sana Aşığım Nare der! Nare Gediz’in aşkına karşılık verecek mi?  Sefirin kızı yeni bölümde neler oldu? Sefirin kızı 20. bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölüm Sancar Gediz düşmanlığı büyüyor mu?

Sefirin Kızı 19. Bölümünde Neler Oldu?

Sefirin Kızı bu hafta itiraflar vardı. Sefirin Kızı 19. Bölüm  Nare ile Sancar’ın aşkları konuşuldu!  Bu bölümde Gediz ile Elvan, Nare yi kaçıranın Akına, Yahya’nın yardım ettiğini düşünerek onu kilit altına alır. Nare, Menekşe ile aynı konakta kalmak istemez, konaktan çıkacakken, Menekşe nin kırıp döktüğünü görür , merak etme gidiyorum diyerek çıkar, dışarıda Sancar ile Gediz birbirlerine girer, Nare, Gediz’e beni evime götür der, Gediz tamam bende sana önemli birşey söyleyecektim zaten dediği sırada Sancar’dan yumruk yeyip kendinden geçer, Sancar, Nare’yi kucağına alıp konağa geri götürür.

Sefirin Kızı 19. Bölüm full izle linkini tıklayarak diziyi izleyebilirsiniz.

Sancar, Kavruğun yanına gider uyandığını görünce sevinir, Nare’de Kavruğu yanına yatar. Nare, Sancar bu Konağı sana dar edeceğim der.

Sancar, Meleği almaya Gedizin evine gider, Melek babasına eğer Menekşe’den boşanıp annemle evlenirsen seni affederim der, Elvan, Meleği annesine götürür. Gediz ile Sancar yeniden kavga ederler, Sancar eğer Nare’ye ondan hoşlandığını söylersen seninle herşeyi bitiririm der.

Nare bahçeye çıkar yanına Elvan ile Zehra gelir. Nare, Sancarla yaşadığını, Akının tecavüz ettiğini anlatır, Sancar herşeyi duyar. Zehra’da Elvan’da Sancar’a öfkelenir. Nare, Gediz’in arayıp buradan kaçmanın bir yolu varmı der. Gediz buluruz deyip Zehra ve Elvandan yardım ister.

Sancar Meleği almaya gittiğinde Elvan, Yahyayı söyler, Sancar gizlice Yahyayla konuşur, Yahya ben yapmadım abi bana inan der.  Menekşe’nin onu Duduyla gördüğü için tehdit ettiğini anlatır, iki kardeş plan hazırlarlar.

Kahramanın evine Akın gelir, ben senin istediğin her şeyi yaptım şimdi bana Nareyi getireceksin o zamana kadar senin evinde kalacağım, beni Menekşeyle tanıştır, bana o yardım edecek der.

Kahraman, Nare’ye geçmiş olsuna iki çiçekle gider, Nare’ye geçmiş olsun dedikten sonra Menekşe ye uğrar, Nare’den kurtulmak istiyorsan yarın bana gel der.

Ertesi gün Gediz, Yahyayı marinaya Kahramanın yanına getirir onlar inansın diye kavga ederler, Yahya orayı terk eder, Sancar Kahramanın peşine Lokiyi takar, Loki Kahramanın evini gözetlerken Menekşe ‘nin geldiğini ve Akınla tokalaştığını görür.

Gediz kızlarla planını gerçekleştirir. Gediz  Nare’yi konaktan kaçırır, deniz kenarına götürür, Nare’ye ben sadıcıma düşman olacak kadar, kendine hayret edecek kadar seni seviyorum der.

Sancar’ı Zehra arar, Meleği getireceğini söyler, Sancar zeytinlikte, Yahya ile buluşur tam o sırada aklına Zehra’nın ona küs olması gerektiğini hatırlar.

Sefirin Kızı 20. Bölüm’de Neler Olacak? Fragman Yayınlandı mı?

Sefirin kızı 20. bölüm 21 Eylül pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında olacak. Sefirin kızında haftaya inanılmaz heyecanlı bir bölüm bizleri bekliyor. Bakalım Nare, Gediz e ne cevap verecek? Sancar Menekşe nin Akınla buluştuğunu öğrenecek mi? Sancar, Gediz’in itirafına ne diyecek? Sefirin kızı 20. bölüm fragmanı için tıklayabilirsiniz.

Sefirin Kızı 19. Bölüm Reytingleri Nasıl Oldu?

Sefirin kızı 19. bölüm izleyenleri yine etkisi altına aldı. Peki Sefirin kızı reyting oranı ne oldu? Sefirin kızı reyting sonuçlarında kaçıncı sırada? Sefirin kızı reytingleri linkine tıklayarak pazartesi reytinglerine geçiş yapabilirsiniz


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.