Sefirin Kızı Reytingleri Nasıl? Yeni Sezona Nasıl Başladı! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

e
sv

Sefirin Kızı Reytingleri Nasıl? Yeni Sezona Nasıl Başladı!

791 okunma — 09 Eylül 2020 01:25
Sefirin Kızı reytingleri nasıl ? Yeni sezona nasıl başladı. Sefirin kızı yeni sezon 18. bölümünde neler oldu? Haberimizde;
sefirin-kizi-reytingleri

Sefirin Kızı 18. Bölümle sezona merhaba dedi. Sezon finalinde Kahraman, Akın ile birlikte Nareyi kaçırmış, son anda onları gören Sancar denize atlamış ve kolundan vurulmuştu.

Nareyi bir yat ile Yunanistan’a kaçırmak isteyen Akın, onu köşeye sıkıştırmak ister ama Nare önce davranarak Akını bir güzel döver.

Sefirin Kızı Yeni Sezon 18. Bölümde Neler Oldu?

Sancar, yaralı halde bulduğu balıkçı takasıyla Narenin olduğu yatı bulur, gizlice içeri Narenin yanına gider. Nare, Sancar ın kolundaki mermiyi çıkartır. Kendine gelen Sancar, Nare ile birlikte tam kaçacakken Akın fark eder, silahını Sancar a doğrultur, Nare önüne atlar ve karnından vurularak denize düşer. Sancar arkasından atlar ve Nareyi, geldiği takaya çıkartır.

Konakta, Menekşe, Yahyayı bu defa Lokiyi işten çıkartması için tehdit eder, onlar konuşurlarken Lütfiye duyar ve Elvan’a söyler. Yahya, Lokiyi kovar, Elvan ise geri alır. Yahyaya, neden Menekşe seni tehdit ediyor yoksa zimmetine para mı geçiriyorsun der, Yahya inkar eder. Elvan Gediz ile konuşur, Gediz ben konuşurum der. Yahya ile Duduyu marinaya çağırır, Bu arada Kahraman, Narenin telefonundan Gedize mesaj atar.

Elvan mesaja inanmaz başlarına birşey geldiğini düşünür, Gediz, Kahramana saldırır, bu arada Kahraman üstüne suç kalmasın diye Akını arayarak 2 milyonu Yahyanın hesabına göndermesini söyler ve oda öyle yapar. Gediz, Yahyanın hesabına bakar, Akın dan gelen parayı görür ve Yahyayı evinin misafirhanesine götürür bir güzel döver. Yahya ben yapmadım desede Gediz inanmaz, Kahraman gelir, benim adamlar Sancar ile Nare hanımın izini bulmuşlar arabaları limandaymış der ve hepsi limana giderler. Limana gelen Sancar, Nareyi yaralı halde Gedize verir ve bayılır, hastaneye kaldırılırlar, Nare ameliyata girer ve kendine gelir, Sancar Nareyi konağa götürür, kendine gelen Nare kalmak istemez, Sancar Meleği getireceğim bekle der dışarı çıkar, arkasından da Nare.

Konağın kapısında Gediz ve Sancar karşı karşıya gelirler, Gediz karının olduğu eve getirerek onun canını nasıl yakarsın diye vurmaya başlar, Sancar, öfkelenir ortaklık bozuldu der, Gediz Narenin canını sadece ben yakmam derken, Nare yanlarına gelir, Gediz o halde Nareye soralım senin yanında Yaramı, benim yanımda yarmı olmak istiyor.

Bu arada konakta olan Kavruk, Eşe ile Zehra ın arasında kalır, Halise Hanım ise bu durumdan çok rahatsız olur.

Gediz, Duduyu işten çıkartır ve ona 2 hafta süre verir, Dudu bu duruma çok öfkelenir.

Bakalım haftaya Nare seçimini yapacakmı?

Melek anne ve babasını affedecekmi?

Yahya aklanabilecekmi?

Sefirin Kızı reytingleri ve diğer dizi reytingleri için tıklayınız. You Tube kanalımız Reyting Tv‘ye abone olup desteklemeyi unutmayınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.