Sefirin Kızı 20. Bölüm! Gediz Nare’ye Aşkını Söyler - Reyting TV

Sıradaki içerik:

KUZEY YILDIZI 32. BÖLÜM

e
sv

Sefirin Kızı 20. Bölüm! Gediz Nare’ye Aşkını Söyler

22 Eylül 2020 19:29
Sefirin Kızı 20. bölüm yayınlandı! Sancar ile Gediz Sadıclığı bitti mi?
sefirin-kizi-20-bolum
Seni Sancarın sadıçlığı kaybedecek kadar çok seviyorum der.  Sefirin Kızı 20. bölüm! Nare yapma Gediz biz dostuz, sakın Sancar bu söylediklerini bilmesin der, Gediz, Sancar sana olan duygularımı zaten biliyor diyerek Nareyi birkez daha şaşırtır.

Nare, Elvan’ı arar gelip onu almasını ister. Bu arada Sancar her yerde Gediz ile Nareyi arar fakat bulamaz.

Sefirin Kızı 20. Bölüm’de Neler Oldu?

Menekşe, Kahraman ve Akınla konuşurken Menekşe, Loki’nin onları gördüğünü fark eder etekleri tutuşur. Kahraman ile plan kurarlar, Loki‘ye onu çok sevdiğini kaçmak istediğini söyle gerisini bana bırak der. Loki, Necdet ile haber gönderir gece Menekşe benimle buluşsun yoksa herşeyi kocasına anlatırım der, akşam olunca Menekşe ile buluşurlar Menekşe, Loki’yi kaçmaya ikna eder.
Nare konağa gider, Elvan, kraliçe geri döndü diye bağırınca Menekşe, Nare’ye evli adamın kapatması olmaya ne meraklıymışsın deyince Nare, bir daha kızımın yanında senin kocanda gözüm varmış gibi konuşursan seni mahvederim der.

Sefirin Kızı Yeni Bölüm! Sadıçlık Bitti mi?

Nare, Kavruğun yanındayken Sancar gelir dedesinin odasını altüst eder. Nare yanına gelir, Sancar, Gediz seninle ne konuştu diye sorar, Nare Yahya’nın ihanetini söyledi der. Gediz ablasına Nare’ye onu sevdiğimi söyledim saklı gizli yok deyince, annesi Refika duyar, Gediz’e öfkelenir. Sefirin kızı yeni bölüm heyecanla devem etmektedir…

Sancar velayet davası için İsviçre’den getirttiği akıl sağlığı yerinde değildir raporunu gösterir gitmekten ve davadan vazgeç savaş başlamasın, öfkelenen Nare o savaş başlasın der.
Refika, Halise’nin yanına gelir Gediz’in, Nare’ye aşık olduğunu söyler sadıçlık bitecek diye korkan annelerin içini Nare rahatlatır. Velayet davasında şahitlik edin bende kızımı alıp ikisinin gözünden uzağa gideyim der, onlarda kabul eder.
  • Sancar, Yahya ile buluşur yeni plan yaparlar
Sancar marinaya, Yahyada konağa gider. Kahramanın yanında Koruma Hasan arar Yahyanın geldiğini haber verir Sancar öfkeyle konağa gider.
Menekşe ile Loki konaktan çıkarlar, yolda Kahramanın adamları yolunu keser Lokiyi alırlar. Kahraman yanlarına gelir, Menekşe gerçekten seninle kaçacağımımı zannettin der, Lokiyi götürürler, Menekşenin sancısı tutar, Kahraman evine götürür, Menekşe, Akına kocamın kızını sana vereceğim der ve kanaması başlar.
  • Sancar’la Yahya Konağın Önünde Kavga Ederler
Sancar, Yahya yı yumruklar ve arabasına bindirip gönderir, Gediz gelir Nare ile konuşacağım der Sancar izin vermek istemez, Nare konuşacağım bana güven der, konuşurlar Gediz gitmeyeceğine söz ver velayeti almana yardım edeyim Sancarın bende çok sırrı var der, Nare ben olmasaydım dostunu, sadıcını başka bir anne için satarmıydın diye sorar, gerek yok ben kend_i işimi kendim hallederim, sen benim dostluğumuda kaybettin der.
Gediz, Sancar’ın yanına gelir, sadıçlık bitti, düşmanlığını göze al demiştin alıyorum dediğinde Sancar büyük bir üzüntüyle Nare’den sonra en büyük kaybımsın be sadıç, bu kaybımada eyvallah hak etmişimdir.  O zaman sadıçlık devri kapansın hasımlık devri başlasın diyerek gider, Nare de arkasından.
Bakalım haftaya Menekşe bebeğini kaybedecek mi? Loki ölecek mi?
Hepsi ve daha fazlası için Reyting Tv’yi takipte kalın.
İnstagram sayfamız: Reyting Tv
Youtube kanalımız:  Reyting Tv
Sizde Fanı olduğunuz severek takip ettiğiniz diziler hakkında yazılar yazabilir, bölümleri analiz edebilirsiniz. Haydi sizde Reyting Tv’ye üye olup yazınızı yollayın .. Dizi severler yazılarınızı okusun .
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.