Sefirin Kızı 5. Bölüm de Neler Oldu? Sancar Nare’ye İnanacak mı? Halise Hanımın Planı Ne? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Ramo Dizisi İlk Bölüm de Boz Nasıl Kurtuldu?

e
sv

Sefirin Kızı 5. Bölüm de Neler Oldu? Sancar Nare’ye İnanacak mı? Halise Hanımın Planı Ne?

21 Ocak 2020 11:43
sefirin-kizi-5-bolum

Geçen hafta Sancar, Gediz’in Nare’yi Marinada işe aldığını görmüş, Gediz’e neden diye sormuştu, çünkü ona inandım sevdim diyen Gediz ile yumruk yumruğa kavga etmişlerdi. Bakalım Sefirin Kızı 5. bölüm nasıl geçecek ?

Bu durumdan dolayı Sancar Gediz ile olan ortaklığını bozma kararı alır, Gediz ile birlikte avukatları çağırırlar ve ortaklığı bitirirler. Sancar Marinayı Gediz’e, Gediz ise zeytinliği Sancar’a verir. Nare kendisi yüzünden bozulan bu dostluğun ve ortaklığın bitmesinden dolayı çok üzülür ve bir şeyler yapmaya karar verir.

Sefirin Kızı 5. Bölüm Sinsi Sefir saldırıya geçer!

Sefir Güven Bey görevinden azledilir, Akın Sancar’ı bitirebileceği bir yol olduğunu söyler ve ona bir dosya verir, Güven bey Muğla’ya gelir ve emniyete giderek bir dosya verir.

Sancar ailesini toplar ve Gediz ile ortaklığın bittiğini, Marinayı ona verdiğini açıklar, Yahya abisinin onun hissesini, ona sormadan verdiği için kızar, Halise ana ben buna hayatta izin vermem der. Halise, Nareyi göndermek için başka bir plan yapar, Menekşe’nin abisi Necdet’e altın verir ve planını devreye sokar.

Melek babasının Gediz ile küstüğünü öğrenir, dolaptaki tüm kıyafetlerini alarak Menekşe’nin eline tutuşturur, al bunların hepsini kes ben babamla yatacağım diyerek babasının kapısının önünde oturur ve ben sana küstüğümde sende benim kapımda uyumuştun şimdi sıra bende der.

Elvan ise Menekşeye ayar verir, Sefirin Kızından da onun yavrusundan da kurtulmaya çalışma, Sancar abim Sağdıcı boşamış seni mi boşamayacak, ayağını denk al der.

Sefirin Kızı Sancar ve Gediz için bir kurmuştur!

Nare, Gediz’in ile Sancar’ın Japonlarla yapacakları ortaklık için harekete geçer, Gediz Nare’yi şirketin Dışişleri Müdürlüğü görevine getirir, Nare asistan olarak Duduyu alır ve hemen işe başlatır. Japonlarla görüşen Nare, onlardan sadece 2 gün ister ve Toy’da onları zeybek oynarken göreceksiniz der. Otele gelen Nare, babasını görür ve bir şeyler karıştırdığını anlar, babasını otele yerleştirir.

Nare, Müge ile konuşarak, Gediz ile Sancar’ı barıştırmanın bir yolu olduğunu söyler bunun için Elvan’dan yardım isterler, Toy’a katılmaya ikna etsin diye Meleği devreye sokar ama Sancar anlar.

Nare, Sancar ile konuşmak için çiftliğe gelir, Sancar Meleği de yanına alır, Melek annesini gördüğü için çok sevinir, bu arada Menekşe abisinin Nare’ye neler yapacağını öğrenir çiftliğe çağırır, engellemek ister fakat Nare ile Sancar’ı konuşurken görünce vazgeçer.

Nare, Sancar’a babasının burada olduğunu ve bir şeyler karıştırdığını o yüzden otele yerleştirdiğini ve ne olduğunu öğreneceğini söyler. Eğer Gediz ile barışırsan çalışmayacağını, tutacağı evde oturacağını ama Yörük toyuna çıkmasını ister, Sancar kabul eder.

Sefirin Kızı Nare’nin Otel odasında bulduğu Evrak nedir?

Sefirin Kızı 5. bölüm de Toy günü, otelde babasının odasına giren Nare odada Gediz ve Sancar ile ilgili dosya bulur ve hemen onlara haber vermeye gider, Halise hanımın Necdet aracılığıyla tuttuğu adamlar, Nare’yi kaçırmak isterler, onu hırpalarlar, ellerinden kaçan Nare, Toy’a gider, babasının odasında bulduğu dosyadan bahsederken polis gelir ve Gediz’in babasının Belediye Başkanlığı sırasında Belediyenin tüm ödeneğini almaktan dolayı tutuklamak ister. Sefirin Kızı 5. bölümde neler oldu nacizane anlatmaya çalıştık. Yeni bölümü kaçırdıysanız, yada yeniden izlemek isterseniz, Sefirin Kızı son bölüm izle yazısını tıklayarak izleyebilirsiniz.

Heyecanlı ve reyting dolu bir bölümdü.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.