Sıradaki içerik:

Anadolu Fay Hattı!

e
sv

Sefirin kızı 6. son bölüm! Gediz, bakışlarıyla tüm bölümü özetledi

sefirin-kizi-son-bolum

Sefirin Kızı Gediz son bölümde bakışlarıyla adeta tüm bölümü özetledi. Ne düşündüyse bakışı ve gülüşüne yansıttı. Sefirin kızı 6. son bölüm de, Nare suçluyken bile Sancar’a inandığındaki bakışı, Nare’nin şoförü ezdiğini söylediğindeki bakışı hislerimizin tercümanı oldu. Yine iş başında olan Gediz bu sefer sefirimize Güven ÇELEBİ’ye uğramayı ihmal etmedi. Sefir biraz korksa da bunu hak ettiği için üzüldüğümüzü söyleyemeyiz. Gediz’in de dediği gibi iyi ki Gediz gitti. Sancar gitseydi ne olurdu bilmiyoruz. Ortaklığın gülen yüzü Gediz bizi de o sahnelerde güldürdü. Sakin sakin sefiri korkutmayı başardı. Ayrıca Melek’le de iyi anlaşıyorlar. Melek bu hafta Gediz amcasının kucağındaydı. Ayrıca Gediz bu hafta yine ağladı. O ağladıkça biz üzüldük. Ağlamasın artık Gediz. Bunun bir yolu bulunmalı. Mutlu olmalı Gediz. Mutlu olmalı ama Nare’yle değil, onu gerçekten fazlasıyla sevebilecek biriyle. Bu kişi Dudu mu olur ? Onu bilemiyorum. Nare hem marinada yaptıklarıyla hem de özverisiyle alkışı hak etti. Gediz ve Sancar bir kez daha o bünyeyle Nare’nin yaptıklarına hayran kaldılar.

SEFİRİN KIZI SANCAR KENDİNİ AŞTI

Sancar Efe 6. bölümde gerçekten aşama kaydetti. Artık Nare’yi sevdiğini kabul ediyor. “Ben inanmadan seviyorum. Bu da benim cezam.” diyerek hepimizi şaşkına çevirdi. Gediz’i de. En azından artık sevdiğini kabul eden Sancar Nare’ye saldıranları bulmak için elinden geleni yaptı. Hatta girdiği kapalı kapılardan sadece o amaç için çıkmak istedi. Bu da bizi çok duygulandırdı. Nare’ye dokunduğunda içinin titrediğini hepimiz gördük. Sancar da bunu fark etti. Karakoldan çıkar çıkmaz karısı Menekşe’ye değil de Nare’nin yardımına koşması Işıklı ve Efeoğlu ailelerinin dikkatini çekti. Hatta Menekşe’nin ailesinin bile. Halise’nin Nare’ye tavrı bu hafta bizi çok şaşırttı. Kızın sadece korkutulmasını istersen dokunulduğunu anlayınca Menekşe’nin ağabeyine verdiği tepki bizi mutlu etti. Evet Halise o kadar haklısın ki, ne olursa olsun o kadın senin torunun annesi. Menekşe’nin de Sancar kendisine Nare’den dolayı kızacak diye paçaları tutuştu. Zaten Sancar Menekşe’den dolayı Nare’ye zarar geldiyse boşayacağını Kavruk’a söyledi. Yani Menekşe korkmakta haklı.

“SEN BANA MASUMKEN İNANMADIN. BEN SANA SUÇLUYKEN BİLE İNANDIM.”

Nare Sancar’ın bir lafına inandı. Peki Gediz’in oradaki bakışı çok manidar değil miydi? Üstelik Sancar Nare’nin inanmasına çok şaşırdı. Hatta belki de inanmasını istemiyordu. O şekilde rahatlatacaktı vicdanını. Beklediği gibi olmadı. Gediz de lafını söyledi. Gediz’in haklı olmasına Sancar çok sinirlendi. Sancar Nare’nin hemen inanması üzerine neden zarar gördüğünü bulmaya çalıştı. Nare ister istemez Sancar’ın kendisine gösterdiği özenden memnun kaldı. Açık açık hoşuna gitti. Gözü de gönlü de kapıda Sancar’ı bekledi. Gediz’in ise bir arkadaş olarak zor durumda kalmasından rahatsız oldu. Nare’nin rahat rahat “Ezdim.”  demesi çok hoşumuza gitti. Bizim hoşumuza gitti ama Sancar, Gediz ve Dudu’yu şaşırttı.

SEFİRİN KIZI’NA ŞAHANE YAN KARAKTERLER

Sefirin Kızı’nda şahane yan karakterler olarak Elvan ve Kavruk’u seçiyorum. Kavruk meğer ne kadar romantik bir adammış. Sancar’a söyledikleri ve verdiği iletiler güldürdü ve mutlu etti. Ciddi ciddi Melek’e çok güzel bir enişte olur. Lafımız Zehra’ya. Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla 🙂 Utangaç olan Kavruk Zehra yanındayken çok ta mutlu. Çok iyi bir hala. Ayrıca Sefirin Kızı’nın muhteşem yengesi Elvan lafı çok güzel gediğine oturtuyor gerçekten. Menekşe’ye altınları verdirdiği yetmezmiş gibi bir de kaybolan bilekliğin de farkına varılmasını sağladı. Helal be Elvan! Melek’e olan sevgisi ise tartışılmaz gerçekten. O kadar içten sarılıyor ki Melek’e … Yahya Elvan’ın kıymetini bilmeli. Başı sıkışınca karısına başvuran Yahya onun sayesinde konakta polisler varken girebildi. Yahya ve Nare paraları kurtarma konusunda ön plandaydı bu hafta. İhanet konusunda göz dolduran karakterimiz de Müge. Akın’la bakalım daha neler çevirecek?

MİSAFİRİMİZ VAR

Melis Birkan ve Aras Aydın Sefirin Kızı 6. bölüme konuk oldular. Başkomiser ve komiser olarak Sancar ve Gediz’i biraz sıkıştırdılar. Polis olmak onlara çok yakışmış efendim. Yine bekleriz. Tabi bu sefer Akın ve Güven’e musallat olmaları dilekleriyle.

REYTİNG VE FRAGMAN

Sefirin Kızı son bölümde 11,61 reytingle zirveye yine oturdu. Çukur‘dan tahtını alan Sefirin Kızı 1. olmayı ve 10 üstü reyting almayı sevdi. Hak ediyor da . Sefirin Kızı 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Sancar annesinden ve Menekşe’nin ağabeyinden hesap soruyor belli ki. Gediz’le yine bir hesaplaşma içinde olan Sancar “Ne yaşatırım ne yaşarım.” diyor. Polisler paranın nereye gittiğini buldular. En büyük bomba ise Sancar Nare’den özür diliyor. Haftaya görüşmek üzere.

SEFİRİN KIZI OYUNCULARI

Sancar Efeoğlu
Engin Akyürek

Nare
Neslihan Atagül Doğulu

Gediz
Uraz Kaygılaroğlu

Yahya
Doğukan Polat

Elvan
Hivda Zizan Alp

Refika
Özlem Çakar Yalçınkaya

Akın
Erhan Alpay

GüvenErdal Küçükkömürcü

Halise
Gonca Cilasun

Menekşe
Tülin Yazkan

Müge
Esra Kızıldoğan

Zehra
Cemre Öktem

Kavruk Ömer
Edip Tepeli

Melek
Beren Gençalp

 


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.