Mersin escort

Sıradaki içerik:

Ramo 4. Bölüm!

e
sv

Sefirin Kızı 7.Bölüm

BCm5T.jpg
Sefirin-kizi

Sancar ile Gediz, zimmete para geçirmekte dolayı tutuklu yargılanırlar. Hapishanede birbirlerini yerler.  Halise Hanım ile ahretliği kavga ederler, Kavruk Refika hanıma ölüm hak, miras helal der, Halise hanım ne demek bu, Kavruk anlat deyince aslında Sancar’ın dedesinin büyük miras bıraktığı, bu mirası Gediz’in babası ve dedesinin sakladığı, ölüm döşeğinde olan Burhan ağa son anda anlatırken Gediz’in duyup Sancar’a anlattığını, Belediyenin parasını çalmadıklarını anlatır. Duydukları karşısında şok olan Halise Hanım, ailesini toplayarak otele yerleşir.

Müge 8 yıllık aşkı Akın’ı eve getirir. Akın’ı gören Refika Hanım şaşırır, arkadaş olduklarını söyler, Müge kahve yapmaya gidince Akın, Nare’nin odasına gelir, Melek çok korkar, Nare’yi sevdikleriyle ve Müge ile tehdit eder.

Sefirin Kızı 7. Bölüm!

Sancar ve Gediz’in bulunduğu koğuşta Kavruğun dedesi de vardır ve geçmişte olan biten her şeyin tek şahididir. Hapishanede durmadan kavga eden Sancar ile Gediz en sonunda konuşurlar, Sancar Nare’yi nasıl sevdiğini o gittikten sonra neler yaşadığını tek tek anlatır. Gediz bana güvenmedin, Nare’ye güvenmedin cezamızı kestin, Akın’a ne ceza kestin diye sorar.

Sefirin Kızı Yeni Bölüm!

Sancar ile Gediz’in hapishanede söyledikleri Ah Bir Ataş Ver türküsü çok güzeldi ve harika söylediler.

Sancar, Yahya’yı arar, içerde Menekşenin de eski sevgilisi olan Lokmanın sayesinde Necdet’in yerini öğrenir ve Yahya’ya söyler. Jandarmaya teslim ederler. Necdet, Sancar’ın ve Gediz’in olduğu koğuşa getirilir. Sançar bunu yapmanı kim istedi Menekşe mi diye sorar, Necdet hayır o yapmayayım diye bilekliğini bile verdi yapmamı isteyen annen Halise Hanım deyince Sancar öfkeden deliye döner.

Hapishane müdürü odasına çağırır, komiserler oradadır tahkikatın bittiğini ve suçsuz olduklarını, Belediyenin parasını Güven Çelebinin manevi oğlu Akın Baydar’ın olduğunu söyler. Sançar bu planı kavruğun dedesi ile geçmişte yapmış bütün belgeleri onun lehine çevirmişti.

Nare Akın’ın yanına gider, artık senden korkmuyorum der, babasına artık gözünü aç Sancar neden seni işinden etsin diyerek Akın’ı tehdit eder. Mügenin yanına gider, tecavüze uğradığını söyler fakat Akın’ın ismini vermeden Sancar ve Gediz gelir. Hepsi hem çok sevinir hem şaşırırlar. Gediz ablasına suçlunun Akın olduğunu söyler. Müge zaman kaybetmeden Akın’ı arar ve haber verir, Güven beyin evine baskın yapılır, duydukları karşısında Akın az önce buradaydı der. Müge, Akın’ı Sancar ve Nare’nin evlendiği eve saklar.

Sançar Nare’ye onu dövenleri annesinin tuttuğunu söyler ve annesi adına özür diler, hapishaneye görüşe giden efe ailesi onların çıktıklarını ve tüm mal varlıklarının iade edildiğini öğrenir evlerine geri dönerler. Halise hanımı Sancar bekler ve annesine bunu nasıl yaptın diyerek hesap sorar ve sonra annesini evden kovar.

Sefirin Kızı Reytingleri

Nare olanlar karşısında kendini suçlu hisseder ve Meleği ’de alarak havaalanına gider, giderken de Gediz’e mektup bırakır. Akın’a mesaj çeker ben gidiyorum Mügenin peşini bırak sıkıyorsa beni bul der. Sefirin kızı son bölüm sona erer. Reyring sonuçlarını merak edenler Sefirin kızı reytinglerini tıklayarak sırada ki haberimize geçebilirler.

ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.