Mersin escort

Sıradaki içerik:

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 20. Bölüm!

e
sv

SEFİRİN KIZI 8.BÖLÜM

BCm5T.jpg

Nare, kızı Melek ile birlikte Gediz’e mektup bırakıp havaalanına gitmişti. Havaalanında, bilet sırasında aklına bir fikir gelir bir arkadaşından yardım ister, önünde Barselona kuyruğunda bekleyen bir gençten para karşılığı yardım ister, oda kabul eder. Nare, Kavruk ile konuşur gitmekten vazgeçer ve Kavruğun dedesinin evine giderek, Akın Barselona’ya gidene kadar orada saklanmaya karar verir.

SEFİRİN KIZI, BANA NEDEN MEKTUP YAZMADI?

Gediz, mektubu bulur okur ve Sancar’a gider, Nare’nin Meleği alarak gittiğini söyler. Sançar deliye döner, her yerde Nare’yi arar. Babası Güven Bey’e gider, ismini kullanarak kızının nereye gittiğini öğren der, o sırada Elvan arar Yahya’yı takip ettirdiği internet programından bahseder ve Sancar Nare’nin Barselona’da olduğunu anlar, Güven beye yarın birlikte gideceğiz der.

Elvan otele kaynanasının yanına gider, korumasız bir kadına nasıl bunları yaptın, değdi mi bari Nare Meleği de alarak gitti, Sancar abim evlatsız kaldı, şimdi bir daha düşün dediğimi der.

 

SEFİRİN KIZI’NIN 8. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU? NARE KIZI İLE BİRLİKTE KAÇABİLECEKMİ?

Otelden çıkmadan Elvan’ın telefonu çalar Gülsüye bütün köyün Sancarlar için geçmiş olsuna geleceğini söyler, Elvan geri döner Halise hanımı da alarak konağa geri giderler.

Menekşe, Halise Hanımın yokluğunu fırsat bilir evdekilere emirler vermeye başlar, Gülsiyenin sardığı sarmayı beğenmez bağırırken Halise ile Elvan gelir, Elvan kurtsuz köyü, Çakal basmış ana der, Halise Menekşeye bağırır, beğenmediysen sen sar, Gülsiyede senden öğrensin o zaman diyerek Menekşeyi susturur.

SEFİRİN KIZI REYTİNGDE ÜST SIRALARI HİÇ BIRAKMIYOR.

Akın, pasaport parası için Müge’den para ister, Mügede Gediz’i arar araba almak için para ister Gediz vermez. Müge’nin aklına Marinadan kaldırdıkları Duduların evine sakladıkları para gelir, Akın ile birlikte giderler ama evde kimse yoktur. Geri dönerler, gece Akın eve gelir ve bütün paraları alır ve Nare’nin ağzından not yazar, kızının nafakası için aldım yazar.

SEFİRİN KIZI’NIN REYTINGLERİ

Kavruk, Sancar’ın Barselona’ya gideceğini Gelir ve Nare’ye anlatır. Sancar, Sefir ile havaalanındayken Sefir’e pasaportunu sorar ve Nare’nin de pasaportunun olmadığını yurt dışına çıkmadıklarını anlar, Gediz’de gitmek için gelmiştir fakat uçağı kaçırdığını düşünür, Nare Gediz’i arar ve gitmediklerini köyde Kavruğun dedesinin evinde olduğunu söyler, Sancar Gediz’i görür ve takip eder.

Nare ile konuşan Gediz neden böyle yapıyorsun para falan çalıyorsun isteseydin ben verirdim, Marinanın parasını neden aldın der, Nare o parayı Müge ve Akın’ın aldığını anlar ve bir şey söylemez. Nare Akın ile Sancar ikisi de Barselona’da ben nasıl böyle bir şey yaparım der, Gediz ikisi aynı yerde değil Akın’ı polis arıyor, yurtdışına çıkmaz der, Nare neden diye sorar Gediz, Sancar 8 yıl önce Belediyeden aldığımız 9 milyonu Akın’ın üstüne yıkmış, Nare hani bana inanmamıştı, Gediz, inanmamış, inanırsam ne yaşarım nede yaşatırım dediğini anlatır.

Tam o sırada Sancar gelir, Nare’de, Gediz’de şaşırır ama önce kızına koşar ve özlemle ona sarılır. Sancar, Nare’ye bana neden mektup yazmadın diye sorar, Nare, çünkü ben sana hep mutlu mektuplar yazardım, artık o kız yok, Sancar neden kaçtın diye sorar, Nare ben senin evde oturtup bakabileceğin bir kadın değilim der. Sançar şartlarını sorar, Nare kızım benimle yaşasın, çalışayım ve kendi evimi kendim bulayım deyince Sancar, Gediz’le çalışmak yok diyerek anlaşırlar. Sançar notu gösterir büyük hata bu notu sen yazmadın, Akın mı aldı paraları, sen onun köstebeği misin? Sen Akınla sevgili misin diye sorar, Nare hayvansın sen diyerek tokat atar. O zaman gerçeği söyle Akının sevgilisi Müge değil mi, değil mi sırada Gediz duyar ve Sancar’ın üstüne atlayarak onu dövmeye başlar.

ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.