Mersin escort

Sıradaki içerik:

Bir Zamanlar Çukurova 57. Bölüm! Çukurova’nın Selahı İçin Geçici Sulh

e
sv

Sefirin Kızı Yeni Bölüm izleyenleri Büyüledi!

BCm5T.jpg

Sefirin Kızının bu haftaki bölümünde, Nare evden kovulan Elvan’a kucak açar.

Sancar, Nare’ni telefonunun sim kartını alarak İsviçre’ye İsabel’in yanına gider. İsabel’ e ben Montenegro’ya gittim Nare’yi aradım sevgilisi çıktı doğru söyle var mıydı der. İsabel ona William Shakespeare’in Othello kitabından alıntılar yaparak cevap verir ve Nare’ye ait olan kitabı ona hediye eder. Sançar oradan ayrılırken Akın da oraya gelir, Sancar görür, Nare neden Montenegro’dan neden geldi diye sorar.

SEFİRİN KIZI 12.BÖLÜM’DE BABALARIN EL İZİ OLMAYAN EV OLMAZ Kİ!

Akın beni bıçakladı öldüğümü sandı kaçtı, o senin düğününü öğrendi ben engellemeye çalıştım o beni bıçakladı der, güvenlik ve polis müdahale eder, Akın kaçar Sancar gözaltına alınır.

Yahya ve annesi mahkemeden eve gelirler, Yahya Elvanı kovar, Halise Hanım kalp krizi geçirir, hastaneye götürülür, Elvan hastaneye yanlarına gelir, Yahya senin ne işin var burada diye çıkışır, Elvan anam iyileşmeden bir yere gitmem der.

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜMDE MELEK VARDI!

Nare bir yandan da evine yerleşmeye çalışır, valizinden 2011 tarihli ajandası çıkar, Gediz’e verir, Gediz okur, Nare o zor günleri anlatır. Nare ve Gediz Sancar’a ulaşamazlar, Nare merak eder, Gediz onu aramaya çıkar, Güven beyin yanına gider, Sancara Akının yerini söyledin mi diye sorar. Güven bey hayır ama Meleğin doğduğu hastaneyi sordu bende söyledim der. Gediz, bundan sonra pazarlığı bizimle yapacaksın Sancar ile değil diyerek oradan ayrılır.

Gediz, Narenin yanına gelir telefonun bozuk değil, Sancar kartını alıp İsviçre’ye gitmiş der. Nare, İsabeli arar, İsabel geldi ama çok fazla bir şey anlatmadım merak etme der.

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜM!

Sancar, Gediz’i arar İsviçre’de gözaltına alındığını ve onu çıkartmasını ister, Gediz avukatı gönderir. Avukatı ile Muğla’ya döner, Gediz ile Nare onu karşılamaya giderler.  Sancar, Nareye sen gerçekten Akını bıçakladın mı diye sorar.

Cevap vermemek için annen kalp krizi geçirdi yoğun bakımda der, Sancar ben şimdi gidiyorum sonra konuşacağız deyip hastaneye gider, Halise hanım yoğun bakımdan odaya çıkmıştır, Elvan bir kez daha kovulur. Sançar gelir, annesinin elini öper, buradan eve git der, annesi beni affettin mi diye sorar, Sancar hayır diyerek odadan çıkar. Kapıda Elvanı görür, Gülsiye, Yahya abim Elvan yengemi evden kovdu deyince Sancar, Yahya’ya sen bunu Elvana nasıl yaparsın diyerek kızar.

Loki hapishaneden çıkar, Necdet ile annesini pazarda görür, ikisine de gözdağı verir.

Müge bunalımına devan ederken, Akın arar, Nareyi sorar, Müge burada yok, Akın neden bana yalan söylüyorsun sana yalan hiç yakışmıyor deyince Mügede sana da kırmızı yakışmıyor, yerde kanlar içinde yatıyordun, Akın Sancar videoyu izledi mi diye sorar, Müge cevap vermeden telefonu kırar.

Sancar, Meleği görmeye gider, birlikte yemek yerler ve ertesi gün evi nasıl boyayacaklarına karar verirler, sonrasında Sancar, Nareye Akını neden bıçakladın, neden geldiniz artık anlat der.  Melek anlar annesinin yanına gelir ve uykum var diyerek annesini kurtarır.

Sabah Sancar Nare ve kızına kahvaltılık ile rengârenk boyaları getirir. Melek ile birlikte evi boyarlar, Melek renkli boyalar ile bir duvara el izi bırakır, Narede yapar. Sancar’dan da ister, Melek baba senin rengin mavi olsun, BABA İZİ OLMAYAN EV OLMAZ Kİ der.

Elvan eşyalarını toplar ve çiftlikten ayrılır, Zehra onu Narenin evine bırakır. Sançar Nareye bir kez daha sorar, neden Akını bıçakladın diye, Akın düğünü öğrendiğini gelmek istediğini o seni engellemek isterken senin bıçakladığını söyledi der. Nare sen Akınımı gördün dese de lafı değiştirir. Neden evlendin neden bize ihanet ettin Sancar peki sen neden nikâhtan 5 dk. önce gelmedin der.

Zehra eve dönerken yolda tekerleği patlamış bir araba ve aksayan bir genç ile tanışır o Akındır.

Güven beyin adamı Kerem, Akın ile gelmiştir, Güven beyin yanına gelir, Akını arayan sadece sen değilmişsin Sancar beyde arıyormuş, deyince Güven Bey, para için başka biri daha var, birlikte hareket edersek ikimizde çok para kazanırız der.

ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.