Sefirin Kızı İzle - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuzey yıldızı ilk aşk sezon finali yaptı! İnanılmaz hata, 30. Bölüm iptal edildi

e
sv

Sefirin Kızı İzle

16 Haziran 2020 00:42
sefirin-kizi

Sefirin Kızı 16. Bölümüyle Zirveye Oturdu.

Kavruk ölüyor mu? Meleğe ne olacak?

Dünyayı saran Covit19 tehlikesi Ülkemizi de oldukça etkiledi. Virüsün bulaşma riskine karşılık çekimlerine ara veren diziler teker teker yeni bölümleri çekmeye başladılar.

Sefirin Kızı yeni bölümüyle iddiasını sürdüreceğe benziyor, en son yayınlanan bölümde Kahraman ve Güven bey, Akının yerini bulmuş, Sancar, Menekşe nin hamileliği ile yıkılmış.

Gediz, Nare ile Sancar ın arasının açılmasına hem üzülmüş hem sevinmiş, Nare evini taşımış Menekşe nin hamile oluşuyla Sancarı tamamen silmiştim.

Bu hafta Nare, Sancara artık adını anmayacağım Nasuh tövbesi der ve Sancarı evden gönderir. Nare, Meleğe bir kardeşi olacağını anlatmaya çalışır fakat Meleğin buna hazır olmadığını düşünerek vazgeçer.

Menekşe, Sancar ın eve gelmemesine öfkelenir ve acısını Nareden çıkartmak ister, evinin adresini bulmak için önce Dudu ya gider ama ondan öğrenemez.

Sefirin Kızı İzleyiciyi Şoke Etmeye Devam Ediyor!

Yahya, Elvanın yanına eve dönmesi için ikna etmeye gider ama Elvan istemez, Nare’ye söyler Nare, Elvan’a Meleğin velayetini aldıktan sonra İsviçreye gideceğini isterse onlarla birlikte gelebileceğini bunu düşünmesini söyler.

Halise Hanım Yahya ile birlikte tekrar Elvanın yanına gelirler, Nare tebrik ederim gelininiz hamileymiş der ve gider, Halise ile Yahya Elvanın eve dönmesi için ikna ederler ve Elvan Konağa döner.

Sancar, Nare ve Gediz yeni Marinaya Kahramanla toplantı yapmaya giderler, sermaye arttırımından bahsederler, Kahraman vazgeçin ben Gnl. Müdür olarak devam edeyim der. Sancar yeni Genel Müdür Nare olacak deyince, Nare gerek yok ben bir kaç gün sonra gideceğim deyince Gediz, tabi velayeti alınca İsviçreye gidecekmiş der.

Sancar öfkeden deliye döner ve sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum sakın yapma, gitme beni sizsiz bırakma diyerek yalvarır.

Gediz ile Zehra, Meleği eve getirirler fakat Elvanın eve döndüğünü öğrenirler, Gediz Zehra ya Meleği bize götüreyim der ve Gediz götürür. Nare’ye mesaj atar Meleğin uyuduğunu sabah almasını söyler. Sabah, Menekşe, Yahyayı, Dudu ile tehdit eder, Yahya Gedizin evine gider Meleği alıp konağa getirir daha kapıda Menekşe kardeşinin olacağını, Sancar ın sadece onun babası olacağını söyler, Melek bir anda şoka girer, Yahya içeri Elvanın çağırmaya, Menekşe de odasına gider.

Sefirin Kızı Sancar, Akının yanındaki adamı arar,

Akının kolunu kullanamayacağını ama durumunun iyi olduğu söyler, Sancar, Kavruğu arar gidip Akını polise teslim etmesini ister, bu arada Melek Kavruğu arabasının bagajında gizlice biner.

Sancar ve Gedizin sermaye arttırımını yapmamaları için uyaran Kahraman, onların diretmeleri sonucu para bulmak için Akın ile 10 milyon karşılığında Nareyide kaçırması karşılığında anlamıştır. Kavruğun yolunu kesip, Akını almak isterler fakat Kavruk durmaz ve kaza yapar, Kahraman yaralı olan Akını alır ama Kavruğu orada bırakır.

Bagajda çıkan Melek, Kavruğu yaralı bulur onu kendine getirmeye çalışır ama bunu başaramayınca yardım bulmaya gider.

Mahkemeye gitmek için Meleği almaya giden Nare ile Sancar, Tahtanın onu konağa götürdüğünü öğrenirler, hemen konağa giderler orada Meleğin bebeği öğrendiğini ve kaybolduğunu söylerler.

Aslında dizinin her anını yazmak istiyorum ama yerimiz müsait değil bakalım haftaya Kavruk kurtulacak mı? Melek bulunacak mı? Menekşe ye şimdi be olacak?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.