Sefirin Kızı İzle! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Reyting Tv’de Yazar Olmak İstermisin?

e
sv

Sefirin Kızı İzle!

554 okunma — 25 Şubat 2020 00:39
sefirin-kizi

Sefirin Kızı 11. bölüm bu hafta dolu doluydu. Sancar, Nare’nin elinden telefonu almıştı. Nare, Sancar’a Güven Bey ile Akın’ın, Müge hakkındaki konuşmalarının kaydını izletir.

SEFİRİN KIZI 11.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sancar, Nare’ye Montenogra’da, Akın ile ne oldu neden geldiniz anlat diye sorar. Nare anlatsam inanacakmısın, cevaplarına inanmayacağın sorular sorma deyince,Sancar bundan sonra gerçeklerin peşindeyim, bakalım sen mi bana kıydın, yoksa ben mi sana kıydım der.

SANCAR, ADALETİ BULABİLECEK Mİ?

Elvan, Zehra ve Kavruk, Meleği oyalarla, Elvan, Kavruğun, Zehra’ya aşık olduğunu anlar. Nare, Sancar ile birlikte yanlarına gelirler, Yahya’nın, Necdet’i hapisten çıkaracağını söyler ve onun adına özür dilerler. Nare kriz geçirir. Nare, Sancar’a, Yahya neden Necdet’i çıkartmak istiyor diye sorar, Sancar, annemin rezil olmasını istemiyor ama ben bir çaresini bulacağım dediğinde, Nare gerek yok ben kendi çaremiz kendim bulurum, annen hakkında şikayetçi olacağım, ama senden duyduğum için şahitlik yapmak zorunda kalabilirsin, Sancar kabul eder.
Sancar, Elvan ile birlikte Otele Yahya’nın yanına gelir, şimdi ne olacak Nare annem hakkında suç duyurusunda bulunacak der, Halise Hanım duyduklarına inanamaz.
Otelde kalan Güven Bey’in yanına gider, bana Akın’ın bul der, Nare Montenegro’dan neden geldi orada ne oldu diye sorar, Güven bilmiyorum benden uzaklaşmak için diye cevap verir. Güven, Akın’ın karşılığında para ister Sancar kabul eder.
Nare, Sancar gelince banyoya saklamıştır, ondan önce ise babasına hiçbirşey söylemeyeceksin diyerek tehdit eder. Babasına Akın’ın yerini Sancar’a söylemeyeceksin o parayı sana ben vereceğim der.
Nare, Gediz gider, para ister, Gediz Marinada çalışırsan veririm der, Müge ise Nare’ye öfjelidir. Sancar, Gediz ve Müge ile buluşur, Müge’ye Nare’ye sen inandın mı der, Müge hayır inanmadım deyince, Akın’ın evinin adresini alır.
Melek ev tutmak için babasını da ister, birlikte ev bulurlar, Kavruğun evinden eşyaları almaya geldiklerinde, Halise oradadır, Nare’ye beni şikayet etme der, Nare kabul etmez.
Nare, Sancar’a, anneni affederim ama Akın’ın peşini bırakırsan diye teklifte bulunur Sancar kabul etmez.
Mahkeme günü Nare, suçluları teşhis eder, Halise Hanım ve Necdetten şikayetçi olur, Sancar şahitlik yapmak için gitmez fakat Gediz’i gönderir, Elvan’a şahitlik yapar, Halise Hanım ve Necdet tutuksuz yargılanacaksın. Yahya çıkışta Elvan’a anamın girmediği evde senin işin yok diyerek resti çeker.
Akın, isabetli hatırlar ve İsviçre’ye gider, aynı anda Sancar’da oradadır, İsabel ile karşı karşıya gelirler.

Bakalım Haftaya Sancar Gerçekleri Öğrenebilecek mi?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.