Mersin escort

Sıradaki içerik:

16 Aralık Pazartesi Reyting sonuçları

e
sv

Sefirin Kızı Pazartesi Gecesine Bomba Gibi Düştü

BCm5T.jpg
sefirin-kizi

Bu yazıda neler var?

Bodrumda çekimine başlanan ve Pazartesi akşamı Star Tv. ’de yayına başlayan Sefirin Kızı  reytingleri resmen alt üst etti. Sefirin kızı son bölüm Kâh güldürdü, kâh ağlattı, kâh hüzünlere boğarak izleyenleri gerdi.

Sefirin Kızı Dizisi Konusu Nedir?

Sefirin kızı konusu çok iyi başladı, yani senaryo, oyuncular çok ama çok iyiydi. Dizi, Sancar Efe ile Sefirin kızı olan Nare’nin aşkını anlatıyor. Sancar, geçmişte Gediz’in dedesinin yanında çalışan yarıcının oğludur, yıllar sonra nasıl olduysa, Efeoğulları olarak, Gediz’in ortağı olur. Yıllar önce yaşları çok gençken, Bodrum’a tatile gelen Sefir ’in kızıyla aralarında aşk başlar, aileleri istemese de evlenirler. Fakat evlendikleri gece Sancar, Nare’nin temiz olmadığını anlar, Nare babasının manevi oğlu Akının ona tecavüz ettiğini söyler, Sancar neden şimdi neden nikâhtan sonra diyerek Nare’yi kovar. Uçurumdan kendini atmak üzereyken yarı akıllı olan Kavruk onu kurtarır. Karadağ’da Sefir olan babası ve kızıyla yaşayan Nare’ye Akın saldırır, Nare kendini korumak için onu öldürür, buna şahit olan kızını da alarak Türkiye’ye dönme kararı alır. Yıllar sonra evlenme kararı alan fakat Nare’yi hiç unutmayan Sancar, para düşkünü hırslı Menekşe ile düğün hazırlıklarına başlar.

Sefirin Kızı Son Bölüm İzlemek için tıklayınız.

Nare, uçakta Sancar’ın hem ortağı hem de sağdıcı olan Gediz ile karşılaşır. Gediz, Nare’ye aşık olur. Düğün akşamı Nare,kızıyla birlikte Efeoğlullarının konağına gelir ve sana kızını getirdim der. Herkes dağılır, Sancar, Nare’ye öfkelenir ve onu kızıyla birlikte evden atar. Evlendiklerinde kaldıkları eve giden Nare’yi Gediz takip eder ve onu kendi evine götürür. Evde Nare’nin günlüğünü okur ve kızını teslim ettikten sonra kendini öldüreceğini yazar. Bu arada babası eve geldiğinde Akın’ı kanlar içinde yerde görür, kamera görüntülerini izler ve kızının isyanını görür, Akın’ın öldüğünü düşünerek kaçan Nare’nin onun yaşadığından haberi yoktur.

Sancar, Nare’ye DNA testi ister ve test yapılır, Melek Sancar’ın kızıdır. Nare kızıyla vedalaşarak onu Sancar’a verir. Dizinin en can yakan bölümü’ de anne kızın ayrılık sahnesiydi, küçük oyuncu o kadar gerçekçi oynadı ki eminim izleyen herkes gözyaşlarını tutamamıştır. Nare, Sancar ile evlendikleri eve gelir ve sonra uçuruma çıkar, bu arada Sefir Gediz’i arar, kızının kendini öldüreceğini söyler, Gediz soluğu Sancar’ın evinde alır ve birlikte oraya giderler. Dizi çok iyi başladı, oyuncu kadrosu çok başarılı.

Sefirin Kızı Oyuncuları Kimler?

Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu, Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp,Özlem Çakar Yalçınkaya,Erhan Alpay,Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun,Tülin Yazkan, Esra Kızıldo gibi oyuncular birlikte paylaşıyorlar.

Sefirin Kızı Yeni bölümünde neler olacak?

Sefirin Kızı 2. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 3. bölüm 2. fragmanı seyretmek için tıklayınız


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.