Sefirin Kızı Sezon Finali! Sancar Efe Öldü Mü? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman Son Bölüm! Osman Bey Subutay’ı Öldürdü

e
sv

Sefirin Kızı Sezon Finali! Sancar Efe Öldü Mü?

1344 okunma — 23 Haziran 2020 00:32
sefirin-kizi-sezon-finali-sancar-oldumu

Sefirin Kızı Sezon Finalinde, ben destan bir hayat isterken, sen yalandan bir gün istiyorsun sözü, reyting rekoru kırdı.

Sancar ve Nare, Meleğin kaybolduğunu öğrenmiş, Kahraman, Akını kaçırmıştı.

Melek, Kavruğa yardım getirmek için yanından ayrılır fakat kaybolur.

Kahraman, Kavruğu merak eder vicdan yapar ve ona bakmaya gider.

Sefirin Kızı Sezon Finali! İnanılmaz Gelişme

Konakta herkes jandarma ile birlikte Meleği aramaya başlarlar. Elvan, Kavruğun ortalarda olmadığını söyler, Sancar, Akını alıp polise götürecekti diyerek Meleğin de onun yanında olabileceğini düşünürler, Kavruğun arabayı kullandığı yola doğru giderler.

Kahraman ise yolda Meleği bulur, Melek onu Kavruğun yanına götürür, hırkasını Kavruğun kanayan başına koyar, Kahraman Meleği alır ve oradan götürür, gitmedende ambulansı arar.

Sancar, Kavruğun kaza yaptığını öğrenir Nare ile oraya giderler, Meleğin kanlı hırkasını bulurlar Kavruk yaşıyordur hastaneye kaldırılır.

Gediz ile Müge konuşurlar velayet davasını merak ederler Gediz, Nareyi arar ve Meleğin kaybolduğunu öğrenir, tam evden çıkacakken Kahraman, Meleği Gedize getirir. Melek anne ve babasına küstür, Gediz, Sancara mesaj atar oda Nare’ye mesajı gösterir. Meleğin yanına giderler ama Melek onlarla konuşmaz, Gediz, Kahramanın getirdiğini ve Akını anlatır, birlikte Narenin zorlamasıyla teşekküre giderler, Sancar Kahramandan şüphelenir.

Elvan, Meleği görmeye gider, Melek, Menekşe in söylediklerini anlatır, Elvan ise Sancara söyler, birlikte konağa giderler fakat Menekşe, Melek yalan söylüyor der ve topu Yahyaya atar, Sancar Yahyaya sorar oda Menekşe yi doğrular ama herkes Yahyanın yalan söylediğini anlar. Elvan, Menekşe ye kocamı ne ile tehdit ediyorsun bilmem ama bak yeni şöför aldık diyerek Lokiyi göstererek,senin elinde ne var bilmiyorum ama benim elimde Loki var der.

Kavruk daha iyi bakılsın diye eve getirilir, Zehra bir dakika bile onu yanlız bırakmaz, sözlüsü Eşe bu durumdan rahatsız olur, Zehra yanındayken Kavruk kendine gelir.

Sefirin Kızı Sezon Finali! Sancar Öldü mü?

Sefirin kızı sezon finali! Elvan, Sancara haber verir Nare ile birlikte ayrı arabalarla konağa giderler yolda Kahraman tuzak kurar, Sancar ın önünü bir araba bozuldu diye keser, Nareyi ise Kahraman ın sevgilisi Ceylan bekler önünü keser ve kendisini limana bırakmasını ister Narede götürür, yolda Sancar arar limana gittiğini söyler, Sancar da hemen arkasından takip eder, Kahramanın adamları Nareyi gemiye bindirirken Sancar gelir denize atlar, gemide Akın Nareyi karşılar, Akının adamları Sancar ateş ederler ve Sancar yaralanır.

Heyecanlı bir yerde sezon finali yaptılar aslında bu bölümle ilgili söylenecek, anlatacak çok şey vardı, sezon başladığında yeniden birlikte olacağız.

Galiba bu son bölüme damga vuran sözlerden biri Sancar ın yalanda olsa seninle bir gün istiyorum sözüne, Narenin ben destan bir hayat isterken, sen yalan bir gün istiyorsun oldu, ve reytingleri altüst etti.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.