Sıradaki içerik:

Reyting sonuçları Pazar günü! 29 Mart 2020 en çok izlenen diziler!

e
sv

Sefirin Kızı son bölüm, Sancar’ a bebek şoku!

BCm5T.jpg
sefirin-kizi-son-bolum

Bu yazıda neler var?

Sefirin kızı son bölüm ; 30 mart pazartesi günü Star Tv’de yayınlandı; Menekşe’nin annesi Atike konağa gelir, Halise Anaya Menekşe’nin hamile olduğunu kanaması olduğu için hastaneye kaldırdıklarını söyler, konakta ki herkes büyük şok yaşarlar.
Gediz, Akın’ı güzelce döver bütün hırsını, öfkesini ve nefretini alır. Sancar gelir ben öldürmedim sen mi öldüreceksin diyerek eve gönderir.

Sefirin Kızı 15. son bölümde neler yaşandı?

Nare ile Meleği eve bırakan Sancar, Nare’ye akşam kulu ede seni bekleyeceğim konuşacaklar var der ve gider.
Sancar, Akının yanına Kavruğu çağırır Kavruk gelirken taş değirmen getirir.

Sancar, Akına hangi elinle Nare’ye dokundun diyerek değirmen ile elini kırar ve konağa gider.
Halise, Menekşeye eve getirir, Sancar Menekşe in hamile olduğunu bebeğin doğabilnesi için stres, üzüntü yaşamaması gerektiğini öğrenir.
Nare kulubeye gider bekler ama Sancar gelmez.

Sefirin Kızı  son bölümünde Sancar, Gediz’e gider, Menekşe in hamile olduğunu söyler

Elvan yanlışlıkla Nare’ye evin gerçek fiyatını söyler, Nare, kirayı Sancar’ın ödediğini anlar ve evini taşır.
Sancar, Menekşe in yanına girer, Menekşe eğer bu bebek doğmazsa iki elim yakanda olacak der, annesine Efe oğullarının burnundan yaşattıklarını fitil fitil burunlarından getireceğim der.

Gediz, Kahraman ve Güven beyin yanına gelir, yarın Yönetim kurulu toplantısı var, sermaye arttırımını konuşacağız der ve gider. Güven, Kahraman’a sana bu sermayeyi bulacak biri var adı Akın onu bul der, Kahraman, Gediz i talip eder ve yerini bulur.

Star tv canlı yayın sefirin kızı yeni bölüm izle

Müge, Nare in yanına gelir ve olanlar için özür diler, Nare’ye benim Akınla yüzleşme lazım der, Nare onu Akına götürür, Müge, ben senin yüzünden aklımı kaybettim ama şimdi herbir göz yaşımla geri kazanıyorum der.
Gediz yanlarına gelir, Nare ikisini de yeni evine götürür, çıkışta Gediz, Sancar’ı arar Nare’nin taşındığını kirayı öğrendiğini söyler git Nare ile konuş Menekşe yi anlat der.

Sefirin Kızı son bölüm fragmanı izlemek için bu linki tıklayabilirsiniz
Yahya, Dudu ile akşam yemeğine gider aralarında yakınlaşma olur. Sancar, Nare’nin yeni evine gider, Melek ile vakit geçirir sonra Nare’ye, Menekşe in hamile olduğunu söyler, Nare seni affetmemeye yemin etsem de, seni görünce kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor ama benim tahammülüm çok ama o kadar da çok değil Sancar der.

Sancar’ın elini tutar kapının önüne çıkartır, adını bir daha anmayacağıma Nasuh tövbesi olsun mu? Olsun diyerek göz taşlarıyla kapıyı kapatır.
Necdet, Loki ile Menekşeye geçmiş olsuna gelir, Loki eski manitamız, sevdiceğimi geçmiş olsuna geldik der, Gülsiye onları duyar, Loki dışarı çıkınca Gülsiye konakta çalışmak istermisin diye sorar, Loki aldır beni işe dile benden ne dilersen der.

Sefirin kızı reytingleri için bu linki tıklayarak Reyting kategorimize ulaşabilirsiniz


ResimLink - Resim Yükle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.