Sefirin Kızı yeni bölüm! Onca rakibin arasından sıyrılıp zirveye çöktü - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuzey Yıldızı ilk Aşk 24. Bölüm ! Kuzey ve Yıldız derdine çare arıyor

e
sv

Sefirin Kızı yeni bölüm! Onca rakibin arasından sıyrılıp zirveye çöktü

10 Mart 2020 00:58

Sefirin Kızı yeni bölüm ! bu hafta reyting doluydu. Sefirin Kızında Neler Oldu? Sancar, Nare’nin gerçeklerini Öğrenebilecek mi? Sefirin kızı Aķın neler çeviriyor?

Sefirin Kızı 12. Bölüm izle!

Sancar, Nare’nin evine gider, tekrar sorar, Akın neden İsabelin yanına gitti? Neden düğüne gelmesine engel olmak istediğim için beni bıçakladı dedi? Yeter Sefirin kızı anlat artık. Akın sana takık öyle değil mi hemde yıllardır. Nare yeter artık Sancar, sen evlisin, benim ve kızımın artık düzenli bir hayatı olsun,ne yalan, ne gerçek, bunu bilmeden yaşa, nefret ediyorum artık yalanlardan da gerçeklerden de der.

Sefirin Kızı Yeni Bölüm !

Akın, Zehra’nın karşısına Mert diye çıkar hem de aksayan biri olarak. Onu kandırır, kahvaltıya davet eder, Zehra çok mutludur. Mert onu hasta annesiyle tanıştırmak için akşam yemeğine davet eder, Zehra da kabul eder.

Sancar, Elvan’a bir miktar para verir, ihtiyacın olduğunda çekinme sakın der, Elvan çok mutlu olur. Güven bey ile Kerem, Akının yerini kim daha çok para verirse ona vermeye karar verirler, önce Sancar’dan 2 milyon Euro isterler Sancar, Akını ver al der. Sonra Gediz’e gider 3 milyon ister, Gediz 2milyon 250 der, onlarda kabul eder ve akşam yerini bildireceğim parayı getirirsin der.

Nare, Gediz’e, Sancar’ın, Akını İsviçre’de gördüğünü ve evlendiğini öğrendiğim için geldiğimi biliyor, Gediz ama sen bilmiyordun, Nare hayır biliyordum, Gediz nasıl, Akın bana saldırmadan önce söylemişti der. Nare, Sancar uçurumun kenarında yürüyor, her an ayağı kayabilir, onun benim gibi kanatları yok der.

Sefirin Kızı Dizi müziği izleyiciyi mest ediyor!

Menekşeyi hapisten çıkan Lorki, annesi ve abisinin yanından arar, Menekşe korkar, Lorki bana beni sevdiğini söyle dediği sırada Sancar duyar ve odaya girer, kiminle konuşuyorsun diye sorar annemle der, Menekşe kaç gecedir yoksun yoksa onun yanında mı kalıyorsun diye çıkışır, Sancar kızar, merak etme bu durumu düzelteceğim hem de en yakın zamanda der.

Sefirin Kızı yorumlar bi hayli olumlu!

Sancar, Yahya’ya ile Duduyu samimi sohbet ederlerken görür, Yahya’yı ikaz eder, sakın kendini benimle yarıştırma boğulursun der.

Sançar batık bir şirketi almaya karar verir, şirketin ortaklarından Kahraman Bey ile konuşur, İstanbullu ortaklarına teklifi göster bakalım ne diyecekler der. Halise ana evde hasta ziyaretine kimse gelmeyince öfkesini evdekilerden çıkartmaya çalışır.

Sefirin Kızı son bölüm full izle! İzleyici diziden memnun!

Zehra, Akın ile gideceği yemeğe hazırlanır, bahçede Kavruk vardır. Kavruğa arabasının anahtarını verir, Kavruk ben seni götürürüm, Zehra odada götüreceğim hediye kaldı arabada buluşalım der, Kavruk Güvercini Alakuşa ile Zehra’ya olan aşkını anlatırken, Halise ana ile Menekşe de duyar.

Sefir, Gediz’i arar, Akının yerini söyler, Gediz, Nare’yi alır ve oraya giderler. Sancar, Sefirden telefon gelmeyince otele gider, nerde Akın diye sorar, Kerem henüz aramadı bende bilmiyorum deyince, Sancar güvenliği çağırır, Sefiri banyoya kilitler, telefonunda resmi görür yeri öğrenir ve oraya gider. Pansiyonun önünde Kavruk ile karşılaşır, senin ne işin var burada der, Kavruk, Zehra burada deyince Sancar arar, Zehra’nın olduğu odanın karısını kırıp içeri girer, Zehra bana saldırdı biber gazı sıktım kaçtır der, Sancar camdan atlar arkasından Akın diye bağırarak koşar.

Müge, Gediz’in konuşmalarını dinlemiş, pansiyona gelmiştir. Akını görünce arabasına alır, evin önüne getirir, boynuna sarılır ve Akına iğne yaparak onu bayıltır.

Gediz ile Nare pansiyonun önüne geldiklerinde kavruğu görürler senin ne işin var diye sorarlar, Kavruk, Zehra da buradadır, deyince Nare ve Gediz anlarlar. Kavruk, Nare ye, Sancar Efe dedi ki, Akın kaçtı, birde Alaca Kuş’a deki, Sancar şüphenin cehenneminden kurtulmuş.

Sancar, Nare’ye ile evlendikleri eve gelir, kapının önüne çöker, Nare onu bulur, birbirlerine bakarak ağlarlar.

Sefirin Kızı Reytingleri

Sefirin Kızı 12. Bölüm reyting sonuçları için sıradaki haberimize tıklayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.