SEN ÇAL KAPIMI 5. BÖLÜM - Reyting TV

Sıradaki içerik:

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE OYUNCU KADROSU

e
sv

SEN ÇAL KAPIMI 5. BÖLÜM

1121 okunma — 13 Ağustos 2020 14:30

ANTALYA YOLCUSU KALMASIN

Art Life yine iş başında. Çok ama çok önemli bir görüşme için Antalya’ya yola çıkmak zorunda kaldı ekibimiz. Elbette büyük bir heyecan vardı. Londra kökenli olan ve çok çaba harcanan bu çalışmaların karşılığının alınması gerekiyordu. İmzaları atmak ve Serkan’a ödülünü takdim etmek için Antalya’ya doğru yola çıkıldı. İmzaları almaları gereken kişiler boşanmak üzere olan bir çift olunca işler karıştı. Sen Çal Kapımı 5. bölüme Aylin KABASAKAL ve Murat ONUK konuk oldu. Kavga eden ve birbirinin tamamen zıddı bir çifti canlandırdılar. Ayrı masalarda sunumlar da dil dökmeler de bir işe yaramadı. Eda ve Serkan bu çiftle güzel bir akşam yemeği yiyince 15 dk içinde iş çözüldü. Zaten barışmaya gönüllü olan ama gurur yapan çiftimiz yan yana gelince barıştı. Bu en çok Serkan’ı dolayısıyla Art Life ekibini mutlu etti. Aslında bu güzelliğin mimarının Eda olduğunu söyleyebiliriz. Eda Sevil Hanım’ı dik dik bakmaya ve aynı masada oturmaya ikna etmeseydi imzalar zor alınırdı. Birol Bey ve Sevil Hanım 25 sene önceki aşklarını ilk anladıkları yere gelince barışma da imza da kaçınılmaz oldu. Çok şaşırtıcı olsa da. Şaşırtıcı ama gerçekçi olduğunu söyleyelim. Mutlu son iyi geldi.

ESKİMEYEN ESKİ SEVGİLİ

Serkan’ın eskimeyen eski sevgilisi Selin başına iş aldı. Selin’in odağı sürekli Serkan olunca ve Ferit buna çok bozuldu. Kırılan kalbini de arkadaşı Kaan’a açtı. Selin odağını Serkan yapmaktan ve onunla uğraşmaktan vazgeçmezse Ferit daha çok kırılacak. Kaan da daha başlarına çok iş açacak. Ferit artık Art Life ekibinde. Serkan haliyle bunu kabullenemeyince Selin’e ve Ferit’e daha çok bilendi ve onu kıskandırma çabasına daha çok girdi. O kadar girdi ki Serkan bir saniye bile Eda’nın ortadan kaybolmasını istemiyor. Ferit kırgınlığını Selin’e anlattı. Selin ısrarla Serkan’dan bir beklentisinin olmadığını ve kıskanmaması gerektiğini anlatmaya çalışsa da Ferit’in âşık yüreği dinlemedi. Eda’nın da dediği gibi Ferit çok tatlı bir adam ve çok güzel seviyor. Selin de boş değil Ferit’e karşı ama hâlâ Serkan gözünün önünde olduğu için kafasını karıştırıyor. Eda çok güzel dedi. Ferit tatlı Serkan karizmatik. Serkan önce tatlı olmamasına şaşırsa ve bozulsa da karizmatik olduğunu duymak hoşuna gitti.

SEN ÇAL KAPIMI

KÜLTÜR TURU

Serkan’ın tek başına gezmeye çıkmaya çalışması Eda’ya ters geldi. Ne yaptı ne etti Serkan’ın peşine takıldı ve onunla gezmeye başladı. Apollon Tapınağı ve daha pek çok güzel yer gördüler. Güneşin doğuşu ve güzel manzaralar, temiz hava onlara iyi geldi. Mutlu ayrıldılar. Beraber güzel zaman geçirdiler. Tabi bu sırada imzalar atılacağı için Art Life ekibi Serkan’ı ve Eda’yı merak etti. Sitem ve merak başroldeydi. Eda hiç görmediği kadar güzel bir mimarı ve güzel yıldızlar gördü. Serkan Bey kızımız Eda’yı sadece çalıştırmadı ve gezdirdi.

BEN ASLINDA EĞLENCELİYİM

Yan çiftler her zaman dikkat çeker. Pırıl her zamanki telaşıyla Engin’in markajındaydı. Sıkıcı ve eğlenmeyi bilmeyen bir karakter yaratan Pırıl Engin’e usul usul yanaşmaya başladı ve eğlenceli tarafını göstermeye çalıştı. Beraber dans edip video çektiler. Güzel bir ikili oldular. Tabi Pırıl-Engin mi yoksa Ceren-Engin mi? Düşünmek lazım. Pırıl’ın aslında iş gerginliğinden kaynaklanan durumunu anlatmaya çalışması bana sempatik geldi. Tatlı bir açıklama çabasıydı. Birçok insan Pırıl gibi eğlenceli tarafını gösteremez. İş gerginliği, eğitim gerginliği ve pek çok sebepten…

SEN ÇAL KAPIMI

5 YIL SONRA KENDİNİZİ NEREDE GÖRÜYORSUNUZ?

Melo çok büyük umutlarla bir iş görüşmesine katıldı. Online iş görüşmesi onun panik yapmasına neden oldu. Epey endişenlenince Alptekin amcası yardım etti Melo’ya. Hemen bilgisayar ayarlandı ve görüşme başladı. Zaten işe almaya çok istekli olan kozmetik şirketi daha 5 dakika bile görüşmeden görüşmeyi sonlandırdı. Neymiş? Daha tecrübeli birini arıyorlarmış. Ayfer’in dediği dooğru. Madem öyle hiç aramasalarmış. Yazık oldu. Kızın ümitleri gitti. Gitti derken Alptekin Melo’nun enerjisini beğendiği için ona bir asistan pozisyonunu uygun görüp iş teklif etti. Büyük bir şirketin büyük bir adamının asistanı olmak iyi olacak onun için. Ayrıca Kaan Karadağ pek sağlam pabuç değil gibi görünüyor. Hayalleriyle oynayıp kandıracak belli ki kızımızı. Umarım tez zamanda Melo’nun kıymetini anlar.

NİŞAN SÖZLEŞMESİ

Serkan ve Eda’nın hikayesi bir sözleşmeyle başlamıştı. Selin ve Ferit ayrıca aileler yemekte bu gerçeği öğrenince olanlar oldu. Ferit belli ki art niyetle bu sözleşmenin bir kısmını çekip Kaan’la paylaşınca işler hiç istenilmeyecek yerlere vardı. Selin bile bu sözleşmeyi kıskandı. Antalya’da Eda bundan dolayı açıklama yapmak zorunda kaldı. Bu zorunluluğu Serkan kendi elleriyle yok etti. Neler olduğunu konuşma sırasında muhtemelen anladı ve Eda’yı elinden tuttuğu gibi denizlere doğru uzaklaştırdı. Tam da Eda’nın istediği gibi.

SEN ÇAL KAPIMI 6.38 REYTİNGLE YİNE ZİRVEDE. KUŞKUSUZ BU YAZIN EN ÇOK İZLENEN VE SEVİLEN DİZİSİ OLMAYI BAŞARDI.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.