Serhat Teoman Menajerimi Ara’da! Serhat Teoman Kimdir? Menajerimi Ara Son Bölüm İzle Linki! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Doğduğun Ev Kaderindir Ekibinden İzmir’e Mesaj!

e
sv

Serhat Teoman Menajerimi Ara’da! Serhat Teoman Kimdir? Menajerimi Ara Son Bölüm İzle Linki!

652 okunma — 05 Kasım 2020 17:37
Serhat Teoman Menajerimi Ara dizisine katıldı! Serhat Teoman dizide hangi karakteri canlandıracak? Serhat Teoman kimdir? Menajerimi Ara Son Bölüm İzle Linki!
serhat-teoman-kimdir

Son dönemlerin özellikle gençler tarafından ilgiliyle takip edilen dizisi Burak Tozkoparan ve Nil Keser’in ardından kadrosuna bir yeni oyuncu daha katıyor. Serhat Teoman 12. bölümde, Menajerimi ara Serkan karakteriyle bizlerle. Yıllar önce Ego Ajans‘ta menajerlik yapmış olan Serkan uzun seneler Amerika’da yaşadıktan sonra ajansa arkadaşlarını ziyarete gelecek. Nedense Feris’le bir duygusal geçmişlerinin olduğunu düşündüğüm Serkan bakalım gelişiyle dengeleri değiştirebilecek mi? Menajerimi Ara Serkan kalıcı olur mu bilemiyorum. Hatırlarsanız daha önce Feris Kıraç’a Serhat Teoman’la görüştüğünü bildirmişti. Konuk oyuncu olarak geleceğini düşündüğüm oyuncu ters köşe yapıp bambaşka belki de kalıcı bir karakterle bizlerle. Serhat Teoman’ın ismi Sadakatsiz dizisi için anılmıştı fakat öyle olmadı. Sadakatsiz dizisine Kenan Ece girerken Serhat Teoman Menajerimi Ara’da Serkan olarak karşımıza çıktı. Bakarsınız Ego Ajans’ın menajerleri artık 5 kişi olur. 🙂

MENAJERİMİ ARA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sosyal medyadan ve yorumlardan anladığım kadarıyla izleyici ikiye bölünmüş durumda. Dicle ve Barış olmasını isteyenler de var, Dicle ve Emir olmasını isteyenler de var. Emir’in hoşluğunun altından çok farklı şeyler çıkacak gibi sezinleyen izleyiciler de yok değil. Barış sanki Emir’le ilgili önemli bir şey biliyormuş gibi geliyor. Son bölüm finalinden sonra ne olursa olsun izleyici Dicle Barış olacağının kanısında. Zaten başrol olan Barış yanlış hareketlerde bulunsa da geri dönüş olacağını düşünüyorum.

MENAJERİMİ ARA SON BÖLÜM İZLE!

Her ne kadar Dicle ve Emir’in olmasın, Emir’in harcanmamasını istemesem de… İzleyicilerin bir başka dikkatini çeken şey de dışarıda her işe koşturanın Dicle olması. Emrah’ı en azından bu bölüm Çınar’la dışarıda görmek bizleri sevindirdi. İnandırıcılık açısından Kıraç-Gülin ve Çınar-Emrah’ın daha çok koşturması lazım. Çınar sürekli bir kaosun içinde ve genelde işleri pürüzsüz giden de Kıraç. Bunu da belirtmek isterim. Ayrıca içimden bir ses şu an çok sempatik olsalar da Nejat ve Feris’in bir geleceğinin olmayacağını söylüyor. Zaten Serkan karakteri de bunu destekliyor.

MENAJERİMİ ARA SERHAT TEOMAN KİMDİR?

Diyarbakır doğumlu ama aslen İzmirli olan oyuncu 1983 yılında doğdu. İzmir’de oyunculuk dalında lisansını tamamlayan oyuncu İstanbul’da da yüksek lisans yaptı. 2000li yılların başından itibaren televizyonda kendisini göstermeye başladı. Tiyatroyla da ilgilenen oyuncu arkadaşlarıyla kurduğu Tiyatro Kutu’nun ardından Emre Erkan’la Get Yapım’ı kurdu. En son Star Tv‘de yayınlanan Çocuk dizisinde Ali Kemal Karasu olarak izlediğimiz oyuncu daha önce de Anne, Acil Aşk Aranıyor, Kızım, Kaçın Kurası, Kuzey Güney gibi dizilerde rol aldı. Şu anda hala tiyatro ve sinema projelerine devam ediyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.