Survivor Yasin kovuldu mu? Gönüllüler yine karıştı. 9 Mayıs cumartesi ilk eleme adayı kim? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kuruluş Osman

e
sv

Survivor Yasin kovuldu mu? Gönüllüler yine karıştı. 9 Mayıs cumartesi ilk eleme adayı kim?

10 Mayıs 2020 13:17
survivor-yasin-kovuldu-mu

Survivor 2020 91. bölümü 9 Mayıs cumartesi akşamı ekranlara geldi. Survivor 2020 bu bölümünde ortalık fena karıştı. Survivor Yasin oyundan kovuldu. Dokunulmazlığı ve erzak oyununu kaybeden Gönüllüler,  ada konseyinde ilk eleme adayını belirlediler. Eleme adayının belirlenmesinin ardından çıkan tartışma ve gerginlik Evrim’in Berkan hakkında söylediği sözler Gönüllüler eteklerindek taşları dökmeye başladı dedirtti. 9 Mayıs cumartesi Survivor 2020 ilk eleme adayı kim oldu? Kimin ismi potaya çıktı? İlk eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR SON ELEME  VE ERZAK OYUNU

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler takımı erzak ve dokunulmazlık oyunu için toplandı. Oyunu kazanan takım Ünlüler oldu. Ünlüler takımı, haftalık erzak paketini ve ilk dokunulmazlığı kazanmış oldu. Son oyunda Aycan ile Evrim karşı karşıya geldi ve Aycan’ın galibiyetiyle oyun 10-8 bitti. Evrim Aycan’a kaybettiği oyun sonrasında yine hitdetlendi.

SURVİVOR 2020 9 MAYIS İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU

9 Mayıs cumartesi günü oynanan Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı eleme adayını belirlemek üzere ada konseyinde gitti. Halk oylamasının tamamlanmasının ardından Gönüllüler takımı eleme adayı olmasını istediği arkadaşının ismini yazdı. En çok oyu alan Berkan, Survivor’da ilk eleme adayı oldu.

SURVİVOR YASİN  KOVULDU MU?

survivor yasin kovuldu

Dokunulmazlık oyunu esnasında oyunu kaybedince Evrim’e bağıran Survivor Yasin oyundan atıldı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı, Yasin ve Evrim’e söz verdikten sonra Yasin’i bir kez daha uyardığını açıkladı.

EVRİM’İN BERKAN HAKKINDAKİ SÖZLERİ

Gönüllüler takımında ilk eleme adayı Berkan oldu. Berkan’ın ‘İsmimin çıkmasını beklemiyordum” açıklamasının ardınan Yasin ve Evrim bu sözlere tepki gösterdi.

Ada konseyinde Yasin, Evrim ve Berkan üçlüsü arasındaki “samimiyetsizlik” nedeniyle tartışma çıktı.

Survivor reytingleri zirvede! Survivor 2020 reytinglerde kaçıncı oldu? 9 Mayıs cumartesi reyting sonuçları için sıradaki haberimize buradan geçebilir, Survivor 2020 hakkında daha detaylı bilgi için acunn.com‘ ziyaret edebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.