Teşkilat Dizisi 2. Bölüm Özeti! Yeni Bölümde Neler Oldu? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

14 Mart Pazar Reyting sonuçları! Teşkilat Reytingleri Nasıl?

e
sv

Teşkilat Dizisi 2. Bölüm Özeti! Yeni Bölümde Neler Oldu?

1038 okunma — 15 Mart 2021 00:48
avatar

NEŞE NEŞE

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Teşkilat dizisi 2. bölüm özeti! Trt 1 ekranlarında 14 Mart pazar günü yayınlanan yeni bölümünde neler oldu?
teskilat-2-bolum-ozeti
malatya oto kiralama

2. Bölümüyle 14 mart pazar günü Trt1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi 2. bölümünde neler oldu? Teşkilat dizisi reytingleri nasıl? İşte Teşkilat dizisi yani bölüm özeti;

Teşkilat 2. Bölüm Özeti

Ceren’in iha ve Sihaların kodlarının çalındığı olayın sonunda şifrenin olduğu hard diski almaya geldiğini gören Serdar şaşkındır. Hemen teşkilata getirilir ve yalan makinesini devreye sokarlar. Sevgilisi karşı taraf için çalışan bir casus olduğu için Serdar da töhmet altında kalmıştır. Üstelik hiç fark etmemesi de dikkat çekicidir. Serdar yalan makinesiyle dalga geçer. Serdar ihanete uğradığı için kendi kendine kızgındır. Mete başkan kefil olunca Serdar görevine döner.

Paskal ülke dışına çıkamayıp güvenli bir eve saklanır. Herkes onu aramaktadır. Serdar sorgudan çıkınca başkanı atlatıp Ceren’in evine gider. Kız hiç bir şey olmamış gibi davranmaya devam edince O da kendini tutar ve oyuna katılır. Ceren’e üstleri ülke dışına birinin çıkmasına yardım etmesi talimatını verince kız Serdar’dan bir bahaneyle ayrılır. Serdar kızı takip edip bir insan kaçakçısına ulaşır.

Ailelere ekipteki kişilerin uçak kazasında öldüğünü haberini Mete başkan verir.

Zehra, Hulki ve Hakkı dayı doğalgazcı kılığında Ceren’in evine girip kamera ve ses cihazı yerleştirme emri alır. Ancak kızın evinde harekete duyarlı sensör vardır. Zorlukla onu etkisiz hale getirip görevelrini yapmaya koyulurlar. O sırada işi biten Ceren eve gelince dışarıda bekleyen Pınar onu biraz oyalayarak içerideki ekibe çıkmaları için zaman kazandırır

Mete başkan sahayı yönetmek için Serdar’ı oraya getirdiğinde Zehra o gün evine girdikleri Ceren’in evinde fotoğrafı olan sevgilisi olan adamı tanır. Serdar’dan şüphelenir ve bunu da açık açık söyler.

Ekibe bir hacker ereklidir. Zehra’nın ısrarıyla ceza evinde olan genç bir adamla anlaşırlar. Adam ceza evinden çıkmak için işi kabul eder. Ceza evinde kendini asmış gibi bir olay düzenlenir ve adam da öldü ilan edilir. Onu da ekibe getirdiklerinde genç adamın Mete başkanın oğlu olduğunu öğreniriz

İnsan kaçakçısına giden ekipten Pınar ve Hulki Suriyeli bir baba kız kılığında Paskal’ı da dışarı çıkaracak kafileye sızar. İşler biraz karışsa da sonunda Paskal’ı da bir adamı da yakalayıp bir evde tutarlar. Sorguladıkları adamlar konuşmaz. Bölüm sonunda maskeli birileri hainlerin tutulduğu eve saldırır. Hatta Hulki çatışmada yaralanır.

Ceren evindeki gizli bir kasadan flash belleği alıp çıkar. Kapıda bekleyen görevliler kızı takip edemeyince Uzay mobeselerden kızın otomobilini takip eder. Serdar ve ona güvenmediği için onunla gelen Zehra araçla kıza yetişmeye çalışır. Kızı durduramayacağından endişelenen Serdar arabayı kızın arabasının üzerine sürerek kaza yapmalarını sağlar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.