Mersin escort

Sıradaki içerik:

Kadın 66. Bölüm Analizi

e
sv

Türk Ordusu Fetih Yollarında

avatar

Sevda Şi'r

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BCm5T.jpg
baris-pinari,

Türk askeri iman dolu göğsü ile hak yollarında. Ayaklarına taş gözlerine yaş değmesin sen koru Ya Rabbi…

Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna yönelik Barış Pınarı operasyonu dün Abd askerlerinin Tel Abyad ve Rasulayn’daki gözlem noktalarından çekilmesiyle resmen başladı. Sahadan edinilen son dakika haberlerine göre Türk askeri birlikleri Cerablus’tan Münbiç’e doğru ilerliyor.

Peki şimdi ne olacak? Askerimizin inanç ve iman dolu göğsü bir koca ümmetin duaları kuvvet bulacak.

Lâkin illa ki muzaffer olunacak. Çünkü bu milletin kanında zafer nişanesi var…

Askerimizin sınır dışı kapsamında düzenlenecek operasyonlar nedeniyle ülkemizi müdafaa etmek, milyonlarca insanınımızın güvenliğinin devamlılığını sağlamak üzere düştüğü bu hak yollarında dualarımız onlarla… Lâkin her askeri operasyon öncesi ve sonrası insan istiyor ki bu son olsun. Son olsun ve artık bir yeni düşman kökü türemesin. Bu bizim aziz milletimizin kaderi… İmkansıza talip oluyoruz hey hat! Çünkü bu milletin kanında nizamı hizaya getirmek var. Üstelik kendi toprak bütünlüğünü korumak, milletinin huzurunu güvenliği sağlamak ilk düşünce olsa da… Bu milletin görevi büyük… Ümmetin huzuru, ümmetin güvenliği ikinci ve dünya nizamı en büyük ülküsüdür.

Şimdi askerimizin sınır dışı operasyonuna gitmesine tepki gösterenler olacak, oluyor da. Ben biliyorum ki tarihinden haberi olmayanlar. Ben biliyorum ki atalarının hayat felsefesini bilmeyenlerdir onlar… Biz savaşçı bir milletiz demiyorum. Biz merhametli Türk milletiyiz diyorum. Hz. Ali’nin Zülfikar kılıcı gibi adaletin simgesidir bizim duruşunuz diyorum. Bu duruşa durmak yakışmaz diyorum. Klavye delikanlılığı değil asla şu sözlerim. İsbatını da Nene Hatunlar ile Halime Çavuşların ruhunu ortaya koyan bir yürekle vatan millet aşkı ile canımı feda eder veririm. Nerede bir mazlum coğrafya varsa Türk’ün yolu oraya düşer. Adalet için imdat… İçin beklenendir Türk. Kimliğini benimseyemeyenler kim?dirler?

bari-pinari-operasyonu

“Türk bir beden” daima adalet dolu bir ruh. Bütün kara parçalarında bu sebeple beklenen beklenen beklenen…

ResimLink - Resim Yükle
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.