Türkiye Taekwondo Şampiyonası Batı Müsabakaları, Keçiören’de yapılacak - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Aski’li Güreşçiler Dünya Şampiyonası yolunda

e
sv

Türkiye Taekwondo Şampiyonası Batı Müsabakaları, Keçiören’de yapılacak

211 okunma — 12 Eylül 2019 17:21
avatar

Murat TUNÇ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye Taekwondo Şampiyonası Batı Minikler karşılaşmasını seyreden Keçiören Belediye Başkanı Keçiören Belediye Başkanı Altınok, Çocuklara “Hepiniz birer Türk bayrağısınız ve bizlerin gururu olacaksınız” diye seslendi.

Keçiören’de bulunan Taha Akgül Spor Salonunda Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Taekwondo Federasyonu iş birliğinde, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un ev sahipliğinde gerçekleşen Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Batı Müsabakaları 10 -14 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

Bin sporcunun Ankara’dan olmak üzere toplamda 2 bin 800 Taekwondo sporcusunun katıldığı müsabakaları Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan ile birlikte izleyen Başkan Altınok, “Müsabakalara Keçiören olarak ev sahipliği yapıyor olmaktan ötürü mutluyuz, tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Onlardan Avrupa Olimpiyatlarının sözünü alıyorum, hepiniz birer Türk bayrağısınız ve inşallah bizim gururumuz olacaksınız. Bizler de yaptığımız sportif yatırımlar, Avrupa ve dünya standartlarındaki tesislerle sizlerin yanında olacağız. Sizler devletimizin ve ülkemizin geleceği ve teminatısınız” dedi.

Taekwondo Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin, destek olan ve katkı veren herkese teşekkür ederek sporculara başarılar diledi.

Müsabakalara sporcular Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Düzce, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kırklareli, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Zonguldak’tan katılıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.