http://wannawatches.com/
Tutunamayanlar Dizisi TRT Ekranlarında Tutunmayı Başardı
Babil 1. Bölüm Analizi

Sıradaki içerik:

Babil 1. Bölüm Analizi

e
sv

Tutunamayanlar Dizisi TRT Ekranlarında Tutunmayı Başardı

413 okunma — 19 Ocak 2020 00:47

TRT ekranlarında yayına başlayan Tutunamayanlar dizisi reyting sonuçlarına göre tutunmayı başaracak gibi. Absürt komedi tarzı ile yayın hayatına başlayan dizi oyuncuları ile merak uyandırmayı başarmıştı. Usta karakterlerinin yanı sıra son zamanlarda popüler isimlerden biri olmayı başaran Doğu Demirkol için zaten ilgi bekleniyordu.

Diziyi takip edenlerden biri olarak yüzeysel detayların yanı sıra genel konusunu ele alalım. Dedik ya absürt komedi olarak ekrana gelen bu dizi akıllara hemen Leyla ile Mecnun dizisini getirmekte. Ki sosyal medya da aşağı yukarı benzetme yapılan yorumlar olmuş. Yanlış anlaşılmasın, konu olarak değil ama mizaç yapısı ile özlenen LM hayranlığı tekrar ateşlenecek gibi duruyor. Bir Leyla ile Mecnun olmasa da Tutunayamanlar sosyal medya da tutunmayı şu an için başarıyor.

Tutunamanyanlar dizisi bölümleri şu an ilk 2 bölümü ile ekranlara geldi. TRT Youtube kanalından dizinin bölümlerini izleyebilirsiniz. Tek tepki çeken konu şu an için dizinin 1 saat olarak yayınlanması. Her hafta Salı günleri 20.00 olarak şu an ekrana gelen dizi 60 dakika civarlarında bir bölüm ile izleyici karşısında. Bu duruma biz Türk izleyiciler alışık değiliz. Ancak uzun süreli bir yapım ve tadının kaçmaması için bence artık biz izleyicilerin bu durumu kabullenmesi gerek. Yabancı dizilerde gösterilen sabır bu tür Türk dizilerine de gösterilmeli. Mesela şu an Leyla ile Mecnun ekibi çıkıp 1 saat olarak ayda bir bölüm yayınlayacağız deseler eminim ki çok ciddi bir kitle heyecanla kabul edecektir. Nedense Tutunamayanlar dizi için de ilerleyen dönemde bu tadı alacağız gibi hissetmekteyim.

Tutunamayanlar Dizisi Yeni Bölüm

Tutunamayanlar Dizisi Yeni Bölüm

Sitemizde yer alan reyting sonuçlarına göre dizi iki haftadır ilk 10 da yer almayı başarıyor. Tabi ilk sıralarda değil ama en azından TRT için yeterli olacak bir sonuç diyebiliriz. Leyla ile Mecnun sonrasından absürt komedi bekleyenlerin yorumları şu an için olumlu ancak ilerleyen birkaç bölüm sonra dizinin kitle yaratıp yaratmayacağı belli olacak. Çok fazla Leyla ile Mecnun kıyaslaması yaptım sanırım. İyisi sizde Youtube üzerinden hemen ilk 2 bölümü izleyin ve yorumlarınızı bizimle paylaşın. Eğer sizde daha önce LM izleyiciyseniz İlham Perisi karakteri için Aksakallı Dede benzetmesini hemen yapacaksınız.

Tutunamayanlar Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Dizi oyuncuları arasında yer alan isimler; Doğu Demirkol (Tarık), Ece Çeşmioğlu (İrem), Zafer Algöz (İlhan), Şinasi Yurtsever (Hicabi), Asuman Dabak (Cemile), Barış Yıldız (Şair Lütfü), Yeliz Kuvancı (Ayşe) Hande Katipoğlu (Belgin), Bora Akkaş (Yağız), Dilek Çelebi (Nurdagül), Uğur Serhan (Hikmet), Dilhan Nazözgülüş (Eylem)

Tutunamayanlar 3. Bölüm 21 Ocak günü TRT ekranlarında özetsiz yeni bölüm ile yayınlanacak.

 

dans kursu.jpg

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.