Ünlülerden AnnelerDireniyor’ a destek - Reyting TV

Sıradaki içerik:

2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri! Bugün oynanacak maçlar

e
sv

Ünlülerden AnnelerDireniyor’ a destek

172 okunma — 09 Eylül 2019 16:12
avatar

Murat TUNÇ

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

AnnelerDireniyor-destek-olan-unluler
malatya oto kiralama

Terör örgütü Pkk tarafından evlatları kaçırılan aileler Diyarbakır Hdp il başkanlığı önünde eylemlerine devam ederken sosyal medyada insanlar #AnnelerDireniyor etiketiyle ailelere destek oluyor. Yanı sıra ünlülerin dağa kaçırılan annelere destek olmadığı ve sessiz kaldığı haberleride tepkilere yol açmıştı. Anneler eylemlerine 3 Eylül’de başlamıştı.

Cenk Eren Annelere destek olan ilk ünlüler’den oldu.

Güzel, başarılı ve yürekli oyuncu Vildan Atasever’de annelerin haklı davasında sessiz kalmadı. 7 Eylül günü sosyal medya hesabında şu twit’i yayınladı.

Toplumsal olaylara ilk tepkiyi veren ünlülerden ve sosyal medya fenomenlerinden olan Oyuncu Hasan Kaçan’da #AnnelerNöbette etiketiyle annelerin yanında.

anneler-direniyor
#AnnelerNöbette

Ahmet Yenilmez’de Annelere destek olan diğer ünlülerden Ahmet Yenilmez Annelere hem sosyal medya üzerinden hemde bizzat ziyaretlerinde bulunarak desteğini bizzat iletti.

Ünlü Şarkıcı Murat Kekilli’de evlat hasreti çeken annelere destek olanlardan,

Murat-kekilli-annelere-destek-oldu

Murat Kekilli sosyal medya hesabında yayınladığı twitte; Annelik bir makamdır.Bildigimiz bütün makamlar içinde de ayrı ve kutsal bir yeri vardır.Kalbimiz ve insanlıgımız sonuna kadar Diyarbakırlı annelerle birliktedir. Kim olursa olsun her görüşten sanatçı taşın altına elini koymalı ve bu konuya siyasal bakmamalıdır, dedi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.