Uyanış Büyük Selçuklu 3. Bölüm Yürekleri Hoplattı! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

12 Ekim Reyting Sonuçları! Çukur reytingleri, Sadakatsiz reytingleri, Yasak Elma reytingleri, Uyanış büyük selçuklu reytingleri, Masterchef reytingleri nasıl ?

e
sv

Uyanış Büyük Selçuklu 3. Bölüm Yürekleri Hoplattı!

1013 okunma — 13 Ekim 2020 14:39
Uyanış Büyük Selçuklu 3. bölüm analizi! Yeni bölümde neler oldu? Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları, reytingleri, günü ve saati
uyanis-buyuk-selcuklu-3-bolum
malatya oto kiralama

Trt 1 ekranlarının yeni efsanelerinden Uyanış Büyük Selçuklu 3. bölümde neler oldu? 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları kimler? Reytingleri nasıl, dizi nerede çekiliyor? Hangi gün, hangi kanalda saat kaçta başlıyor?

Sultan Melikşah son anda Sencer’in yanına gitmekten vazgeçer, Hace’ye devletim için bu sırrı şimdilik gizli tutmaya devam edeceğim, zamanını geldiğinde ortaya çıkaracağım der, Sencer herşeyi duyar, Hace ye babamın gönlünde olmak bile güzel der. Sencer, Anadolu Türkmenlerinin masum olduğunu kanıtlamak için Batinilerin içine gizlice sızacaktır, Hace, Şelamzardan içlerine gir, ama Emir İlteber’e dikkat et, zaten sana öfkeli der.

Uyanış Büyük Selçuklu 3. Bölüm Analizi

Sultan Melikşah, Kuvel Kalesine tedbil kıyafet gelir, pazarda dolaşır, Komutan Andreas ile karşılaşır, ayaküstü hem konuşur hem zıtlaşırlar, Sultan gelirken komutanın ona dönüş yolunda tuzak kurabileceğini düşünerek hazırlık yapar, ve düşündüğü gibi olur. Komutan, Sultanın arkasından askerlerini gönderir, Sultan’a destek için Kale etrafında konuçlanan askerler gelir ve Komutanın askerleri ölür. Uyanış  Büyük Selçuklu 3. yeni bölüm,  Sencer ve Alperi, Şelamzara devlet karşıtı iki tüccar gibi girerler, konuşmalarından Batinilerin dikkatlerini üstlerine çekerler, içlerinden Behram yanlarına gelir onlara kendilerinden bahseder, sonra Sencer ile Aslantaşı sınavdan geçirir Sencer ike Aslantaş kazanırlar. Ama Behram biraz daha beklemeleri söyler Sencer sabredemez, pazarda tam kargaşa çıkaracaklarken Batinilerin adamı Rüstem Refiği hem devlet hemde islam karşıtı konuşurken Emir gelir, itişme olur, Sencer, Araya girer, Emirin adamları Aslantaş ile Rüstem i yakalarlar, Sencer, Behramın kaçmasına yardım eder,.
Behram, Baş’a gider.

Uyanış Büyük Selçuklu 3 bölüm hakkındaki yazımız devam ederken, sizlerin bu dizi hakkında en çok merak ettiklerinizi maddeler halinde sıraladık. Sonrasında yazımıza kaldığı yerden devam edeceğiz.

 • uyanış büyük selçuklu oyuncuları
 • büyük selçuklu uyanış oyuncuları
 • büyük selçuklu uyanış izle
 • ekin koç
 • hasan sabbah
 • hatice şendil
 • uyanış büyük selçuklu hangi gün
 • uyanış büyük selçuklu oyuncu kadrosu
 • uyanış büyük selçuklu nerede çekilmektedir
 • uyanis buyuk selcuklu 3 bolum
 • uyanış büyük selçuklu korkut ata
 • uyanış büyük selçuklu saat kaçta başlıyor
 • haşhaşiler
 • kuvel kalesi nerede

Uyanış Büyük Selçuklu 3. Bölüm! Hace, Emire gider, tutsakları ister

Hasan Sabbah, Sultanın nereden geldiğini öğrenir ve Sultanın elçi göndereceğini anlar, elinden geleni yapar ve Sultan onu Kuvel Kalesine Elçi olarak gönderir, dönüş yolunda Sultanın cenk ettiği yere gelir, Sultanın buralarda gizlenmiş askerleri var, onları bulmam lazım der ve yerini bulur Sencer, Hace’ye haber verir, buluşurlar, Hace, Emire gider, tutsakları ister, Emir vermez, olay Kadıda zaten der, Sencer, içeri tek başına girmeye karar verir.
Behram, Sencer ile buluşur, Sencer onları ben kurtaracağım der, Behram şafak sökmeden onları kurtarırsan içimizdesin der.

Uyanış Büyük Selçuklu 3. Bölüm! Terken Hatun, Elçin Hatunun odasına zehir koymak ister

Sarayda ise Terken Hatun, Elçin Hatunun Sarayda tutulmasına çok öfkeli ve Elçin Hatunu çok kıskanmaktadır.Sultan Melikşah Avlağa gitmek için hazırlık yaparken Elçin Hatun gelir avda iyi olduğunu söyler, Sultan onuda yanına alır, Terken Hatun görür, arkalarından oda gitmek ister, Seferiye Hatun müsade etmez, öfkelenen Terken Hatun, Elçin Hatun’un odasına zehir koymak ister, Elçin Hatunun ölürüm endişesiyle yazdığı vasiyetini görür abisinin ihanetle bile olsa kurtarılması yazar, Terken yanına Mahmeleği de alır yola çıkar, hızlı giden at arabası devrilir.
Sultan avlakta iken Türkmen Obasının başına geçecek olan Ebul Kasım’ım obaya yaklaştığı söylenir, Sultan söyleyin buraya gelsin der, Elçin hatun iyice öfkelenir, Sultan avda iken arkasından Elçin Hatun okunu ona doğrultur, oğlu Melik Teper görür, Sultanım diye bağırır.
Sence Emir’in köşküne gizlice girer askerlerin yemeğine uyku ilacı koyar, askerler uyuyunca içeri girer, bir anda boynuna bıçak dayanır, döndüğünde karşısında Turna vardır.
Yorgo ise Şahbendere beni Kınık obasına sok diyerek tehtid eder, oda kabul eder, Yorgo, Mihail isimli Tüccar olarak gider, Korkut bey onunla ilgilenmesi için oğlu Toganı görevlendirir, Yorgo da ince ince araştırır, Sencerin adına ulaşır onu ovaya getirmek için annesi Başulunun çadırına girer.
Bakalım haftaya Başulu ya ne olacak? Sencer, Turnaya ne diyecek? Sultan Melikşahı, Elçin Hatun vuracak mı?
Terken Hatun ile Mahmelek yaşayacaklarmı?

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Hakkında Merak Edilenler

Uyanış Büyük Selçuklu 3. Bölüm Reyting Sonuçları

12 Ekim pazartesi akşamı Trt 1 ekranlarında saat 20.00’de yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri yine zirveden inmedi. Dizi izleyicisi tarafında bi hayli sevilen dizi reytingleri hakkında bilgileri Reyting kategorimizden takip edebilirsiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu Nerede Çekiliyor?

Uyanış Büyük Selçuklu adlı yeni sezon dizisi; İstanbul Beykoz ve Riva’da, Sakarya,  Kocaeli bölgelerinde çekiliyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncu Kadrosu

Uyanış Büyük Selçuklu  oyuncuları arasında birbirinden başarılı ve usta isimler yer alıyor. İşte onlardan bazıları;

   • Sultan Melikşah: Buğra Gülsoy,
   • Terken Hatun : Hatice Şendil,
   • Ahmed Sencer : Ekin Koç
   • Arslantaş : İlker Kızmaz,
   • Hasan Sabbah : Gürkan Uygun,
   • İmam Gazali : Cemal Toktaş,
   • Elçin : Leyla Lydia Tuğutlu,
   • Tuna : Sevda Erginci,
   • Andreas : Osman Sonant,
   • Nizâmülmülk : Mehmet Özgür

Düşünceleriniz bizim için önemli! Yazımızı değerlendirebilir, görüş ve önerilerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden yapabilirsiniz. Dilerseniz Reyting Tv’ye üye olarak yazarlarımız arasına katılabilir.İstediğiniz dizinin bölüm analizlerini yapabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.