Yasak Elma yeni sezon fragmanı yayınlandı! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

30 Ağustos Cuma Reyting sonuçları açıklandı

e
sv

Yasak Elma yeni sezon fragmanı yayınlandı!

204 okunma — 31 Ağustos 2019 11:30
yasak-elma-yeni-bölümleri
malatya oto kiralama

Fox Tv ekranlarının fenomen dizilerinden biri olan Yasak Elma yeni sezonda da Fox Tv’de izleyicisi ile buluşacak. Yasak Elma’nın merakla beklenen yeni sezon fragmanı geldi.

Yasak Elma yeni sezon ne zaman başlayacak ?

Yasak Elma 3. yeni sezonunun başlamasına sayılı günler kaldı. Yasak Elma yeni bölüm 9 eylül pazartesi günü sizlerle olacak. Oyuncuları arasında Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Şevval Sam, Talat Bulut gibi usta isimleri olan dizi yeni sezonu ile yeniden Fox Tv ekranlarında olacak.

Ender Yıldız’ı evden kovdurmak için tuzaklar kurmaya devam ediyor kurduğu tuzak bu sefer işe yarıyor ve Yıldız Enderin gözleri önünde evden kovuluyor. Halit, Yıldız’ın ona tuzak kurduğunu sanıp Yıldız’ı kapıya koyuyor. Yıldız yalvara yalvara intikam yeminleri içerek gidiyor, Halit Yıldız’ın üzerindeki mücevherleri bile alıyor. Halit sen benden hiçbir şey alamazsın’ diyerek Yıldız’ı çok şaşırtıyor. Yıldız bu tavırla adeta yıkılıyor. Masun olduğunu haykıra haykıra bağıran Yıldız gözyaşları içinde kalıyor. Tabiki Ender ise zafer naraları atmaktadır. Ancak Ender’in hesap edemediği bir nokta vardır. Ender’i mahvedecek olan Yıldız’dan önce Şahika’dır. Ender, Şahika’nın peşinde olduğunu anlıyor. Yıldız ise perişan halde suçsuz olduğunu kanıtlamanın peşindedir. Ancak Halit artık Yıldız’ı düşünecek durumda değildir. Yıldız, Ender’e o kadar çok öfkelidir ki onu öldürebileceğini söylemektedir. Şahika Ender’in Yıldız Halit’in peşinde entrikalar entrikalar. İzleyip göreceğiz. Yasak Elma yeni sezondan ilk görüntüler.

Yasak Elma yeni sezon 48. bölüm fragmanı

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.