YASAK ELMA YENİ SEZON FRAGMANI - Reyting TV

Sıradaki içerik:

GENÇLİĞİM EYVAH 7. BÖLÜM

e
sv

YASAK ELMA YENİ SEZON FRAGMANI

758 okunma — 30 Temmuz 2020 17:28
Yasak Elma yeni sezon fragmanı yayınlandı. Şahikanın hapse gidiğini görmek hepimizin yüreğine su serpti. Fragman sonundaki kadın dikkatleri çekti. Bakalım Şahika hapiste kimlerle karşılaşacak?

Yasak Elma geçtiğimiz günlerde sosyal medya ve benzeri mecralarda yeni sezon çekimlerine başladığını duyurmuştu. Hatta oyuncuların setten fotoğrafları ve paylaşımları oldukça dikkat çekmişti. Yeni sezon hazırlıklarını bitirip çekimlerine başlayan dizi yeni sezon fragmanıyla bomba gibi girdi.

Yeni sezon fragmanında Şahika’nın muhtemelen çevirdiği dolaplar ve ölen sözde kocası sebebiyle hapse girdiğini görüyoruz. Bu oldukça heyecan verici. Özellikle Şahika’nın etrafına endişeyle bakması ve korkması bizi oldukça etkileyecek. Yasak Elma yeni sezonda da izleyici çekeceğe benziyor. Zaten başrolleri çıktıktan sonra reyting arttıran tek dizi olarak tarihe geçeceğini düşünüyorum.

YASAK ELMA

Yeni fragmanda dikkatimi çeken bir başka detay fragmanın sonundaki kadın. O kadın bu sezonun bomba ismi olacak belli ki. Yeni bir kadın karakter giriyor ama kim? Bununla ilgili çeşitli komple teorileri dönse de bir netlik var mı bilmiyoruz. Yasak Elma yeni sezonda yeniden Fox’ta. Yeni sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Heyecanla bekliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=xvY8SVf2EKo

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.