Yeni Dizi Şampiyon! Reytingleri, Konusu ve Oyuncuları - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Çocuk Dizisi 2. bölümünde neler oldu? Konusu nedir ? Oyuncuları kimlerdir ?

e
sv

Yeni Dizi Şampiyon! Reytingleri, Konusu ve Oyuncuları

242 okunma — 17 Eylül 2019 11:14
sampiyon-dizisi
malatya oto kiralama

Trt1’in yeni dizisi Şampiyon reytinglerde nasıl ? Şampiyon dizisi oyuncuları kimler ? Şampiyon hangi gün, saat kaçta ? Şampiyon Dizisi Fırat Kimdir ? Şampiyon Dizisi Konusu nedir ? Şampiyon Dizisi Oyuncuları Kimler ?

Şampiyon Dizisi Kafkas Kimdir ?

Fırat, Kafkas isimli eski, güçlü ve başarılı bir boksördür. Şampiyonluk maçında rakibini alt ederek, altın kemeri alır almasına ama, rakibi beyin kanaması geçirerek ölür. Bu maç Fırat için yeni bir başlangıç olur ve boksu bırakır, taki oğlunun hasta olduğunu öğrenene kadar.

Şampiyon Dizisi Konusu nedir ?

Eşini hastalığı sebebiyle kaybeden Fırat, yeni doğmuş olan oğlu Güneş ile baş başa bir hayat mücadelesi başlar. Aradan yedi yıl geçer, bu süre içinde oğlunun hastalığı( Güneş FMF yani Akdeniz Ateşi hatasıdır.) ile mücadele eder. Güneşin tedavisi için tam 600.000 TL. Gerekmektedir. Bu yüzden ringlere geri dönme kararı alır. Yıllar önce küstüğü antrenörü ve hayat hocası Yaman beyden yardım isteyecektir. Yamanın oğlu, yıllar öncesinden Fırat’ı tanıyan ve hep ona inanan fakat babasının gözüne hiç giremeyen, Fırat’ın gelişiyle kendine olan güvenini yeniden kazanacak olan Zafer, kendisini babasına kanıtlamaya çalışan bir karakter olacak.

Fırat ve Güneş, Hastanede doktor olan Suna ile tanışırlar, zamanla birbirlerine aşık olacak ikili, Fırat’ın son maçında ölen rakibinin, Sunanın abisi olduğunu henüz bilmiyorlar.

Fırat, oğlunu kardeşinin eşi Mücellaya emanet eder ama Mücella Güneşe bakmak istemez ve onların evinden gitmesini ister. Bu duruma çok üzülen ve arada kalan Serhat hem abisinin hem de yeğenini çok sever.

Şampiyon Dizisi Oyuncuları Kimler ?

Sert ama bir o kadarda duygu dolu bir dizi ve TRT’ye de çok yakıştı. Dizinin yönetmen koltuğunda, Hakan Kırvavaç oturuyor. Başrol oyuncuları, Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, küçük oyuncu Emir Özyakışır, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Berk Yaygın, Bahar Süer, İlayda Alişan, Burak Altay, Mehmet Bozdoğan, Volkan Keskin, Deniz Durmaz ve Şahin Kendirci birlikte paylaşıyorlar.

Keyifle ve merakla izlenecek olan dizinin konusu, oyuncuları oldukça başarılı. İlk bölümünde bu kadar reyting aldıysa ilerleyen bölümleri tahmin dahi edemiyorum. Şampiyon dizisi reytinglerinin olduğu haberimiz için tıklayabilirsiniz.

Tüm kadroya başarılar diliyorum, yolunuz açık reytinginiz bol olsun.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.