Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları Ve Konusu - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Kaliteli Uzaktan Online Eğitimler

e
sv
yeni-hayat-oyuncuları
avatar

Murat TUNÇ

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Merhabalar Reyting Tv’ye hoşgeldiniz bugün sizlere Yeni Hayat dizisi oyuncuları ve konusu hakkında mükemmel bir video hazırladım. Bu tür videoların devamı için kanalımıza abone olup like atmayı unutmayın. Dizi reytingleri, dizi bölüm analizleri için reytingtv.com u ziyaret etmeyi unutmayın. Başrollerinde Serkan Çayoğlu , Nilperi Şahinkaya, Tayanç Ayaydın ve Melisa Aslı Pamuk’un bulunduğu yeni hayat dizisi ilk bölümüyle 3 Eylül günü yayın hayatına girdi. Peki Yeni Hayat dizisinin konusu nedir?

Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Bordo bereli göreviyle mesleğiyle yüzbaşı görevini sürdüren adem çok sevdiği mesleğini bırakmak zorunda kalır. Ardından çok tehlikeli bir insan olan iş adamı Timurun karısı olan yaseminin özel koruması olmuştur. Evli ve güzeller güzeli bir çocuğunda babası olan adem tehlikeli iş adamı timurun karısına zamanla aşık olur Yeni hayat dizisinde aşk ve intikamı bir arada izleyeceğiz.

Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları ! Başrollerimizden Yakışıklı Oyuncu Serkan Çayoğlu kimdir?

Yakışıklı oyuncu dizide karşımıza bordo bereli adem şahin olarak çıkıyor yakışıklı oyuncu 1987 yılında almanya da dünyaya gözlerini açmıştır. Almanya da ekonomi eğitimi aldıktan sonra ekonomist olmak istemeyince manken olmaya karar vemiştir.

Peki dizideki adıyla Adem Şahin kimdir?

Adem bordo bereli yüzbaşıdır. Bir çatışmada gazi olmasının ardından tsk dan ayrılır. Ve yaseminin koruması olur. Onunla aşka yaşamaya başlayınca da timurun karanlık yüzü açığa çıkar.

Başrollerden nilperi şahinkaya kimdir?

Nilperi şahinkaya dizide karşımıza nevin şahin karakteri olarak çıkıyor. 1988 yılında Senegal Dakar da dünyaya gözlerini açan nilperi şuanda 32 yaşındadır. Kiraz mevsimi dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Son olarak kendisini internet dizisi olan aynen aynen de izlemiştik. Yeni hayat dizisinde ise ademin eşi rolünü oynayacaktır.

Diğer başrollerden Melisa Aslı Pamuk kimdir?

Kendisi dizide (Yasemin Karatan) karakterine can vermiştir. Melisa aslı pamuk en son çarpışma dizisinde mükemmel oyunculuğu ile tanınmış ve yıldızlaşmıştır. Melisa Aslı Pamuk 1991 yılında hollanda da dünyaya gözlerini açmıştır. Kendisi şuanda 29 yaşındadır. Melise Aslı Pamuk güzellik yarışması olan miss turkey de 2011 yılında 1. olmuştur. Melise aslı pamuk yeni hayat dizisinde karşımıza yasemin olarak çıkıyor. Yasemin karanlık iş adamı timurun karısı rolündedir.

Peki diğer başrollerimizden Tayanç Ayaydın kimdir?

Ünlü oyuncu 7 ağustos 1979 yılında istanbulda dünyaya gözlerini açmıştır. Mimar sinan üniversitesinde tiyatro eğitimini tamamlamıştır. Tiyatro eğitiminin ardından dizilerde rol almaya başlamıştır usta oyuncu. Ünlü oyuncu dizide karşımıza Timur olarak çıkıyor peki Timur kimdir? Kendisi silah ve uyuşturucu kaçakcılığı yapan güçlü bir mafyadır. Dışarıdan baktığınız zaman otelleri gemileri olan birisi gibi gözükse de parasını illegal işlerden kazanan birisidir İşe aldığı ademin karısı yasemin ile kaçak aşkını öğrendiğinde timurun ne kadar tehlikeli birisi olduğunu öğreneceğiz.
Yeni Hayat dizisi reytingleri ve diğer dizi reytingleri için tıklayabilir ve Reyting Tv You Tube kanalımız için burayı Reyting Tv‘yi tıklayabilirsiniz
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.