Reyting Tv - Reyting TV

Reyting Tv

Güncel ve son dakika dizi ve magazin haberleri, Tv programları, fragmanlar ve reyting sonuçları doğru ve tarafsız bir şekilde Reyting Tv‘de

Tv sektöründe insanların kendilerini tercih etmelerini sağlamak amacıyla, yapılan tüm program, dizi, yarışma ve bunun gibi yapımları, seyredilme oranlarına göre sıralanmasına Reyting denir.

Bu sektörde, sıralamayı size en doğru ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak için çalışmaktayız.

Dizi reytingleri başta olmak üzere, dizi fragmanları, dizi oyuncuları, yönetmen ve senaristleri ve haberleri hakkında sizlere doğru ve tarafsız haberler ulaştırmak için çabalarız.

Dizi bölüm analizleri; Uzman yazar ve editörlerimiz, güncel dizileri seyreder. Yayınlanan son bolümde neler olmuş ise analizleyip anlayabileceğiniz dilde yazıyor döker ve sizlerle paylaşırlar.

Haftalık reytingler; Kategori editörlerimiz, Medya ve sosyal medyadan derledikleri bilgilerle hafta boyunca en çok izlenen dizileri sıraya koyarak sizinle en güvenilir ve hızlı şekilde paylaşırlar.

Günlük reytingler; Hafta içi hergün oynayan diziler, programlar, yarışmalar, haber bültenleri ve diğer Tv programlarının reyting sıralaması ve haberlerini 10 00 ile 10 30 saatleri arasında sizlerle paylaşırız.

Reyting sonuçları ülkemizde dizi sevenlerin olmazsa olmazıdır. Ülkemiz insanı sevdiği diziyi, karakterlerini; tuttuğu takım gibi benimser, en çok seyredilen diziler arasına girmesini ister.

Tv sektöründe Dizi, Haberlerine dair ne varsa Reyting Tv’de

Benim Adım Melek
Trt 1’in yeni dizilerinden olan Benim Adım Melek çarşamba günleri saat 20 00’de  seyircisi tarafından merakla bekleniyor.

Benim Adım Melek dizisi, Türkiye’nin en muhteşem şehirlerinden biri olan Gaziantep’te doğup, büyümüş hatta burda aşık olmuş evlenmiş 3 çocuk sahibi Bir annenin acı dolu hayat hikayesini anlatıyor.

Kutsi’nin baş rolündeki dizi bi hayli iddialı. Kutsi’nin yanı sıra dizide; Nehir Erdoğan,  Kutsi,  Kaan Çakır, Şerif Sezer gibi usta oyuncular yer alıyor.

Yanı sıra; Mustafa Mert Koç,  Rabia Soytürk,  Ulvi Kahyaoğlu,  Poyraz Ar,  Ece Özdikici,  Zeyno Eracar,  Nizam Namidar,  Hande Kaptan,  Muharrem Türkseven,  Saim Güveloğlu,  Mehmet Çevik,  Zeynep Özder Birde,  Murat Danacı gibi oyuncular rol alıyor.

Trt’de yayınlanan tüm diziler gibi kalitesi, senaryosu ve oyunculuklarıyla kendinden söz ettiren dizi hakkında herşeyi kategorimizde bulabilirsiniz.

Bir zamanlar çukurova

Bir zamanlar çukurova dizisi yeni bölümleri hakkında analizler yapar. Reytingleri, oyuncuları hakkında haberler yayınlarız.

Atv’de yayınlanan ve perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi; konusu ve oyuncuları ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

Bir zamanlar çukurova, konusu oyuncuları fragman ve reytingleri

1970’lerin Adana ve Çukurovasında yaşanmış bir aşk hikayesini ele almaktadır.  

Yayınlandığı gün zirvede olmaya yada zirve ortağı olmaya devam ediyor. Atv’de, perşembe akşamlarının en çok seyredilen dizilerinden biri olan Çukurova dizisi reytingleri için kategorimizi takip etmeyi umutmayın.

Başarıları ile göz dolduruyor.  Züleyha ve Yılmaz aşkını konu edinen dizide, bir çok ünlü oyuncu boy gösteriyor. Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş başroldeki iki oyuncumuz, Vahide Perçem ve Kerem Alışık gibi tecrübeli usta isimlerde dizide yer alıyor.

Son dönemlerin en sevilen sektörü haline gelen Dizi Magazin sektöründe dünyada ve ülkemizde bi hayli kaliteli yapımlar üretilmeye başlanmıştır. Diziler, Dizi haberleri, Dizi magazin, Dizi oyuncuları bu sektörün vazgeçilmez unsurlarıdır. Dizi magazin kategorimizde, özellikle dizi haberleri, Dizi reytingleri, dizi fragmanları, dizi oyuncuları gibi konularda haber ve söyleşiler yayınlanmaktadır.

Dizi Haberleri

Dizi setlerinde, Dizi yayın ve yapımcılarıyla ilgili Dizi oyuncu ve ekibiyle ilgili haberlerin bulunduğu sayfamızda ayrı yeten, kamera arkalarında bi hayli magazinsel olaylar yaşanır, Aşk, Dedikodu, entrika gibi . İşte tam bu olay dedikodu ve haberler sayfamızda.

Dizi Reytingleri

Dünyada bir çok ülkede efsane olmuş Türk dizi sektörü, Ülkemizde’de hayli ilgi çekmekte ve takip edilmektedir. Bu dizilerin reyting sonuçlarıyla ilgili sonuç ve sıralamalarının analiz edildiği kategori sayfasıdır.

Dizi Magazin

Her sektörün magazinsel bir yönü olduğu gibi dizi sektörününde magazinsel boyutlarının yazıldığı sayfadır.

Reyting Tv Dizi Magazin kategorimizde severek izleyip takip ettiğiniz Diziler hakkında haber dedikodu ve analizleri sizlerle buluşturur.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.