Sıradaki içerik:

Google’dan İnternet Alışverişi İçin Büyük Adım

e
sv

YouTube’da MP3 Dönüştürme Ve İndirme Nasıl Yapılır?

avatar

Murat TUNÇ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir çok kullanıcı müzik dinlemek için dijital müzik platformlarını kullansa da Youtube üzerinden ya da MP3 ile müzik dinleyenlerin sayısı da baya çok. Sevdiğiniz müzikleri Youtube MP3 dönüştürme işlemi ile bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirerek internet kotanızı bitirmeden müzik keyfinizi sürdürmeniz mümkün.

Yalnızca sevdiğiniz müzikleri değil, ders anlatımı gibi videoları Youtube MP3 dönüştürme işleminden geçirerek binlerce kez dinleyebilirsiniz. Youtube MP3 dönüştürme işlemi için kullanabileceğiniz uygulamalar ve programların yanı sıra çevrimiçi olarak bu işlemi gerçekleştirmeniz de mümkün. Sizin için Youtube MP3 dönüştürme nasıl yapılır ? Sorusuna cevap bulduk ve kullanabileceğiniz güvenli yöntemleri sadelikle sıraladık

YouTube MP3 dönüştür

☺1. Buradan FLVTO internet sitesini açın.

☺2. Ekranın ortasında bulunan bağlantı çubuğuna indirmek istediğiniz Youtube videosunun linkini yapıştırın.

☺3. Dönüştür butonunun yanında bulunan açılır menüden MP3 formatını seçin.

☺4. Dönüştür butonuna tıklayın.

☺5. Youtube MP3 dönüştürme işlemi için bir süre bekleyin.

☺6. Çıkan indirme ekranındaki İndir butonuna tıklayın.

☺7. MP3 formatındaki dosyanız cihazınıza indirildi.

 

FLVTO güvenilir ve Youtube MP3 dönüştürme işlemi konusunda bi hayli başarılı ve hızlı internet sitelerinden bir tanesi diye biliyoruz. Lakin bi hayli pop-up ve açılır ekran reklamı çıkardığı için bazı insanlar karışık bir sistemi olduğunu düşünebilir. Eğer internet tarayıcınızda pop-up ya da reklam engelleyici varsa bu reklamları görmeyeceksiniz.

FLVTO özellikle telefonunuza veya pcvve laptop’unuza bir mobil uygulama ya da program indirmek istemeyenler için uygun bir internet sitesi. Üstteki aşamaları uygulayarak basitçe Youtube MP3 dönüştürme ve indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz istediğiniz  videoları farklı formatlarda indirmek de olanak dahilinde.

YouTube MP3 Dönüştürme ve İndirme Programları Nelerdir?

?VideoderYoutube

☺Downloader for Android

☺NewPipe

☺TubeMate

☺KeepVid

☺SnaptubeDentex

☺YouTube Downloader

☺InsTube Free Video & Music Donwload

☺DVDFab YouTube to MP3

Videoder

Videoder Youtube MP3 indirme programının masaüstü versiyonunu Windows işletim sistemiyle çalışan laptop veya bilgisayarınıza indirebilir veya Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletinize mobil uygulama olarak indirebilirsiniz.

Videoder ile sadece Youtube videolarını değil; Instagram, Facebook, Instagram Twitter, Vimeo gibi platformlardaki videoları da istediğiniz formatta cihazınıza indirebilirsiniz. Program aynı zamanda kullanıcılarına çoklu indirme olanağınıda sağlıyor.

Youtube Downloader for Android

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz bir mobil uygulama olan Youtube Downloader for Android ile rahatlıkla Youtube MP3 dönüştürme ve indirme işlemleri yapabilirsiniz.

Uygulama bedava ve son derece kullanışlı bir arayüze sahip. İndirmek istediğiniz videoları pek çok farklı kalitede video ya da MP3 olarak indirebilirsiniz. Uygulama üzerinden hem video araması yapabilir hem format seçebilir hem de tek dokunuşla dosyanızı indirebilirsiniz.

NewPipe

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz bir mobil uygulama olan NewPipe ile hem Youtube MP3 dönüştürme ve indirme işlemleri sağlayabilir yanı sıra dilediğiniz videoyu dilediğiniz görüntü kalitesinde indirebilirsiniz.

Newpipe yalnızca bir Youtube MP3 dönüştürme ve indirme uygulaması değil, aynı zamanda size öneriler yapan ve alışkanlıklarınıza göre özelleştirebileceğiniz bir platform. Uygulama; arka planda çalma, pil tasarrufu sağlama ve az internet tüketimi ile dikkat çekiyor.

TubeMate

TubeMate’de pek çok farklı versiyonunu, indirme alternatifini bulabileceğiniz ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz bir mobil uygulama olan TubeMate aslında bir Youtube MP3 dönüştürme ve indirme uygulamasından ziyade bir mobil internet tarayıcısı olarak görev icra ediyor.

TubeMate mobil uygulamasını mobil cihazına indirdikten sonra arama çubuğundan arama yaparak girdiğiniz herhangi bir internet sitesindeki her videonun yanında indirme butonu göreceksiniz. Butona basarak farklı format ve görüntü kalitelerinde indirmeleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

KeepVid

KeepVid internet sitesi üzerinden hem çevrimiçi olarak Youtube MP3 dönüştürme ve indirme işlemleri yapabilir hem de masaüstü versiyonunu bilgisayarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz.

KeepVid reklam ve pop-up barındırmayan kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çekiyor. Programın sınırlı hizmet sunan ücretsiz bir versiyonu ve premium versiyonu bulunuyor. Ücretsiz olarak deneyebilir, beğenirseniz premium hesaba geçebilirsiniz.

Snaptube

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Snaptube, iddiasına göre 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Youtube MP3 dönüştürme ve indirme işlemleri yapabileceğiniz bir mobil uygulama.

Son dönemlerde bazı güvenlik sıkıntıları konuşulan Snaptube, buna mütevellit hala gozde mobil uygulamalardan bir tanesi. Uygulama üzerinden pek çok farklı platformda bulunan videoları dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

Dentex YouTube Downloader

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza yüklemek için farklı versiyonlarını bulabileceğiniz Dentex YouTube Downloader ile rahatlıkla Youtube MP3 dönüştürme ve indirme işlemleri yapabilirsiniz.

Uygulama çok basit ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Dentex YouTube Downloader ile yalnızca Youtube MP3 dönüştürme ve indirme değil, farklı platformlardan farklı formatlarda dosya dönüştürme ve indirme işlemleri de yapabilirsiniz.

InsTube Free Video & Music Donwload

Bilgisayarlarınıza indirebileceğiniz masaüstü versiyonunu ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz mobil uygulamasını bulabileceğiniz Instube ile Youtube MP3 dönüştürme ve indirme işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Instube Youtube video indirme işlemi sırasında sunduğu HD, Full HD ve 4K görüntü kalitesi seçenekleriyle dikkat çekiyor. Basit ve kullanıcı dostu bir arayüzü olan uygulama ile farklı platformlardan farklı formatlarda dosya dönüştürme ve indirme işlemleri de yapabilirsiniz.

DVDFab YouTube to MP3

Windows ve macOS işletim sistemine sahip bilgisayarınıza indirebileceğiniz masaüstü versiyonlarını bulabileceğiniz DVDFab programının aynı zamanda mobil cihazlar için geliştirilmiş bir mobil uygulama seçeneği de bulunuyor.

DVDFab ile Youtube kanal listelerini toplu olarak indirilebilir, Youtube MP3 dönüştürme işlemi yaptığınız dosyaları yüksek kalitede indirebilir, mobil uygulamayı arka planda çalıştırarak müzik dinleyebilir ve binden fazla platformdan video dönüştürme ve indirme işlemleri yapabilirsiniz.

Youtube MP3 dönüştürme ve indirme işlemleri için kullanabileceğiniz güvenilir uygulamaları, programları ve internet sitelerini listeledik. Ücret almadan hizmet sunan programlarda, giderlerini karşılayabilmek adına reklam çıkması normal bir durumdur. Mobil uygulamaları indirirken güvenilir kaynaklar kullandığınızdan emin olmanızı tekraren vurguluyor ve dikkat etmenizi öneriyoruz.


 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.