Yürüdün mü? Yol aldın mı? Hüzünlerden de geçtin mi? Yoruldun mu? Daraldın mı? Güzellerden seçtin mi? Kırdığın tüm kalpler hala yaran mı? Her şey biraz kader kısmet yalan mı? Yol alan mıydın? Duran mı? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Travma Bahane, Anı Yaşamak Şahane

e
sv

Yürüdün mü? Yol aldın mı? Hüzünlerden de geçtin mi? Yoruldun mu? Daraldın mı? Güzellerden seçtin mi? Kırdığın tüm kalpler hala yaran mı? Her şey biraz kader kısmet yalan mı? Yol alan mıydın? Duran mı?

71 okunma — 24 Nisan 2021 01:32
avatar

Karyowski

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

özgürlük

Nili çok severim. Özgür kız! Ben de özgürüm. Yay burcu olmamdan mı bilmiyorum, tek çocuk olmamdan mı bilmiyorum belki özgüvenimden bilmiyorum… Ama özgürüm. Kurallara ve baskıya, zorlamaya asla gelemem eskiden beri. Hayat hep bir yol ve ders. Ölene kadar bitmiyor. Hergün yeni şeyler öğreniyoruz. Odtü’de mezuniyette kep fırlatılmaz çünkü öğrencilik hayat boyudur. Çok severim bu felsefeyi. Ben bittim ben oldum dediğin an bittiğin andır. Tiyatrocular der ya sahneye çıkarken heyecan duymuyorsam çıkmam ve mesleği bırakırım diye. Ya da beyaz hep derdi, her programa bugün batırmam umarım korkusuyla çıkıyorum, her zaman takım elbisemi giyiyorum ve ilk günkü saygımı koruyorum izleyicilerime derdi. O heyecanı kaybetmemek lazım. Ne yaparsan yap aşk ile yapmak lazım Kenan’ın da dediği gibi. İlişki, iş, yemek her şey… Aşk ve heyecan duymadığınız şeyden haz ve lezzet alamazsınız. İtalya’da en iyi öğrendiğim şeylerden biri de bu. İnsanlar keyifle yaşamayı biliyor. Sanat, müzik, muhabbet, flört ve yemek.. Bunlar üzerine bir hayatta uzun ve sağlıklı bir ömür süpriz olmazdı zaten.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.