Zemheri Dizisi Konusu Ne? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Ramo Dizisi Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

e
sv

Zemheri Dizisi Konusu Ne? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

327 okunma — 16 Ocak 2020 11:01
zemheri konusu

Show TV’nin bir dizisi daha start verdi. Zemheri, Aynı üniversitede okuyan iki gencin Firuze ve Ayaz’ın bir şekilde yollarının kesişmesiyle başlıyor. İkisinin de omuzlarında ağır aile yük olan, her şey aile için diyen, kalpleri güzel, aşk dolu iki güzel genç.

ZEMHERİ İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI ?

Ayaz, kız ve erkek kardeşinin dışında annesini, babasından şiddet gördüğü için kaçırmak saklamak ve bakmakla yükümlüdür. Bir yandan mühendis olmaya çalışırken bir yandan da ailesine bakmakla yükümlüdür. Büyük bir inşaat şirketinde staj görür daha sonra o şirketten aldığı bursu onaylatmaya gittiğinde şirketin sahibi Ertan’ın, sorunlu, takıntılı ve psikolojisi bozuk kız kardeşi Berrak’ı son anda ölmekten kurtararak hayatının en büyük hatasını yapar.

Firuze ise Ertan’ın şirketine ait bir inşaatta şef olarak çalışan, içten kızlarına aşık bir babanın, evlere temizliğe giden anne ve sorumsuz bir abinin olduğu evde, bir yandan parasızlıkla bir yandan da annesinin bitmek bilmeyen dırdırıyla yaşar.

Zemheri Dizisi 1. bölüm izlemek için tıklayınız.

Firuze ve Ayaz birbirlerine aşık olurlar, Ayaz Papatyadan yüzük takarak sevgisini ispat eder. Fakat Ertan’ın kız kardeşinin intihara kalkışmasının ardından Ayaza oyun oynar ve babasını bulur. Babası bir gece eve gelir, eşine saldırır ve Ayaz’ın annesi onu öldürmek zorunda kalır, sonrasında ise nasıl olduğunu henüz bilmediğimiz bir nedenden dolayı ortadan kaybolurlar.

Zemheri Dizisi yeni bölüm fragmanı için tıklayınız.

Firuze ona ulaşamaz ve büyük bir acı yaşar. Aradan 2 yıl geçer, Firuzenin babasının çalıştığı şantiyedeki asansörün bozuk olduğunu kızına söyler, Firuze babası adına dilekçe yazar bunu şirkete ver baba gerekli önlemi alsınlar yoksa senin başın yanar der. Babası şirkete gider ve dilekçeyi asansörde gördüğü Ertan Bey’e verir. Akşamına inşaatta kaza olur ve çok fazla işçi o asansörün düşmesi sonucu hayatını kaybeder, babası da yaralanır ve işi Ertan örtbas eder, Ayaz’ıda şahit gösterir. Firuzenin babası hapse girer, Firuze babasının suçsuzluğunu kanıtlamak için Ertan’ın şirketine başka bir kimlik ile girer ve Ayaz ile karşılaşır. Oldukça güzel bir dizi, umarım ilerleyen bölümleri ’de ilk bölüm gibi olur.

Zemheri Reytingleri için tıklayınız.

ZEMHERİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER ?

Ayça Ayşin Turan (Firuze), Alperen Duymaz (Ayaz), Caner Cindoruk (Ertan), Hazal Filiz Küçükköse (Berrak), Emir Çubukçu(Faruk), Nihal Koldaş (Safiye), Müfit Kayacan (Yaşar), Lila Gürmen (İclal), Şebnem Dönmez (Mehveş), Zerrin Tekindor (Aliye) gibi önemli dizilerde filmlerde rol almış isimler var.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.