Zümrüdüanka Başladı! - Reyting TV

Sıradaki içerik:

Babil 4. Bölüm! Heyecan Devam ediyor

e
sv

Zümrüdüanka Başladı!

09 Şubat 2020 00:44
Zumruduanka

FOX TV’NİN YENİ DİZİSİ ZÜMRÜDÜANKA’ NIN KONUSU NE? OYUNCULARI KİM?

Zümrüdüanka Dizisinin Konusu Ne?

Nevşehir’de çekimleri devam eden dizinin konusu; Ayağından rahatsız ve topallayan babası, para düşkünü annesi ve kız kardeşi olan Zümrüt’ün Serhat ile olan aşkını anlatıyor.

ZÜMRÜDÜANKA İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ!

Demirkan Holding varislerinden Serhat, iki amcası ve babaannesi ile birlikte annesiz babasız büyüdüğü konakta yaşıyor.

Serhat’la büyük aşk yaşayan Zümrüt’ün hayatı, Serhat’ın askere gitmesi ve sonrasında onun şehit haberinin gelmesi ile değişir. Dünya güzeli Zümrüt, Serhat’ın yasını tutarken fabrikasında çalıştığı Serhat’ın amcası Adil bey aşık olur. Para düşkünü annesi sayesinde zorla Adil beye verilir. Düğün günü Serhat çıkagelir, sevdiği kızın amcası ile evlendiğini görür. Serhat’ın diğer amcası Abbas ise, sapık kadın düşkünü biridir, gencecik bir kıza tecavüz etmiş ölümüne sebep olmuştur. Karısı Nevcihan dışında evde birde kuma vardır. Gözünü Zümrüt’e dikmiştir. Adil, Abbas’ın ölümüne sebep olduğu genç kızı öğrenmiş, düğünden sonra seni polise vereceğim demesi üzerine düğün gecesi kardeşi Adil’i, öldürtür.

ZÜMRÜDÜANKA İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Öldüren kişinin de Zümrüt’e daha önce asılan ama Zümrüt’ün yüz vermediği, fakat herkese oynaşı diye anlattığı kişiye yaptırır. Adil’in ölmesi ile Demirkanların hepsi Zümrütten nefret eder ve onun yüzünden öldüğünü düşünürler, özellikle babaanne Azimet.

Abbas kardeşinin ölümünden sonra töre gereği Zümrüt ile 16 yaşındaki oğlunu evlendirmek ister, Serhat buna izin vermek istemez ve kendinin evleneceğini söyler. Serhat’ı deli gibi seven Zümrüt çok mutlu olur.

Abbas’ın aklında hala Zümrüt vardır ve karısını evden kovar, Sevcihan’la konuşan Zümrüt ona avukat arkadaşından bahseder ve dava açar, Abbas’a senin olan her şeyi alacağım der, bunu duyan Abbas vazgeçer ama karısı kabul etmeyerek çocuklarını alarak konaktan ayrılır.

Zümrüt ile Serhat’ın nikâhları kıyılır, gece odalarında Serhat elini keserek kanlı mendili babaannesine gönderir, Serhat, Zümrüt’e, sen sadece Amcamın bana emanetisin diyerek dışarı çıkar, onun gittiğini gören Abbas Zümrüt’ün odasına girer, üstüne yürür, benim onlardan neyim eksik neden kimse beni sevmiyor der, korkan Zümrüt masadaki bıçağı alarak karnına saplar.

Fok TV’de geçen hafta başlayan Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği, Cemal Şan’ın yönettiği, Can Sinan’ın senaristliğini yaptığı dizi, Cumartesi günleri kanallarda çok fazla dizi olmamasını fırsat bilerek start verdi vermesine ama inanılmaz da eleştiri aldı. Dizideki oyuncuların özellikle Ülfet’in aşırı bağırması, konuşma şekli, Zümrüt karakterini oynayan oyuncunun tepki ve mimiklerinin kötü olduğu konuşuluyor, bende hak vermiyor değilim, eğer böyle devam ederse yayından kalkar.

ZÜMRÜDÜANKA DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Selim Bayraktar –Abbas Demirkan, Alp Navruz –Serhat Demirkan, Ceren Yılmaz –Zümrüt Kuloğlu, Umut Karadağ -Adil Demirkan, Ayten Uncuoğlu –Azimet Demirkan, Hatice Aslan –Ülfet Kuloğlu, Serhat Özcan –Rüstem Kuloğlu, Miray Akay –Meliha Kuloğlu ve Mine Kılıç –Fitnat birlikte paylaşıyorlar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.